PR.Konektor výrazne rastie – rekordné tržby, noví klienti i personálne posily
Termín:25. 3. 2017
Popis:Agentúra PR.Konektor, nový člen Asociácie public relations SR (APRSR), výrazne posilňuje. V roku 2016 zaznamenal až 78-percentný medziročný rast tržieb, medzi klientov pribudlo viacero renomovaných značiek i spoločností a do tímu pribudli noví odborníci, vrátane špecialistu na social media.

Nové love brandy v portfóliu

Pre PR.Konektor bolo uplynulé obdobie mimoriadne úspešné. Základom takmer 80-percentného medziročného rastu tržieb sú viaceré integrované kampane pre klientov ako Milka, Figaro či AMC, ale i získanie nových klientov z radu love brandov i rešpektovaných korporácií.

 

PR.Konektor uspelo v tendroch a aktuálne zastrešuje komunikačné aktivity napríklad pre Haribo, Daylong, BeBe Dobré ráno a Arca Capital. Vďaka pôsobeniu v SR i ČR ponúka klientom synergický efekt jednotnej komunikácie na oboch príbuzných trhoch (s lokálnou adaptáciou komunikačných konceptov), vďaka členstvo v globálnej sieti Eurocom Worldwide i v ďalších krajinách.

 

Nové multitalenty v tíme

 

Víťazstvá vo viacerých tendroch umožnili tiež príchod nových talentov do tímu. Čerstvou posilou agentúry je blogerka, odborníčka na produktové PR, content management a social media Ela Dekánková. Druhou novou tvárou je Kamila Závodská, ktorá je špecialistkou na korporátne PR so skúsenosťami pri organizácií eventov, social media, ale i práci s influencermi.

 

„Public relations sa čoraz výraznejšie prepája s ďalšími marketingovými nástrojmi, predovšetkým s online a social media. O to sme radšej, že sa nám podarilo nájsť všestranné posily našej krvnej skupiny,“ hovorí Filip Švaňa, managing director agentúry PR.Konektor.

 

Konektor Social expanduje na Slovensko

 

Pri integrovaných kampaniach využíva PR.Konektor synergie spolupráce so sesterskými agentúrami Konektor Social a Hive. Kým Hive už na Slovensku má priame zastúpenie a zabezpečuje influencerov pre komunikáciu viacerých veľkých značiek, Konektor Social expanduje na Slovensko práve teraz.

 

„Patríme medzi najprogresívnejšie agentúry v ČR a chceme svoju povesť potvrdiť i na Slovensku,“ hovorí Rostislav Starý z Konektor Social, ktorý najnovšie vyhral tender na digitálne aktivity pre Microsoft v ČR i SR.

Prosím čakajte