NEWS - Aktuálne informácie

Na tejto stránke radi zverejníme aj Vaše aktuálne novinky týkajúce sa akciových ponúk hotelov, dodávateľov, resp. umelcov. Proste zajímame sa o všetko nové :-)

 

Pošlite nám na adresu info@eventportal.sk informácie o Vašej novinke (text, logo, fotografie) a my Vašu novinku zverejníme na Eventpotal.sk.

rok: kategória:
Dátum pridania
28. 3. 2017 icon_dodavatel_small.png Orange Slovensko má od začiatku roka novú PR Agentúru BRATISLAVA, 28. februára 2017 (tlacovasprava.sk) – Agentúra odštartovala začiatkom nového roka spoluprácu s najväčším MOBILNÝM operátorom na Slovensku. Spoločnosti Orange Slovensko pomôže s nastavením novej komunikačnej stratégie a produktovou komunikáciou.
26. 3. 2017 icon_dodavatel_small.png Nadácia Poštovej banky podporí grantom folklór a tradície Nadácia Poštovej banky otvára grant Nápad pre folklór, vďaka ktorému podporí sumou 40 000 eur jednotlivcov a skupiny, ktoré naše tradície uchovávajú.
25. 3. 2017 icon_dodavatel_small.png PR.Konektor výrazne rastie – rekordné tržby, noví klienti i personálne posily Agentúra PR.Konektor, nový člen Asociácie public relations SR (APRSR), výrazne posilňuje. V roku 2016 zaznamenal až 78-percentný medziročný rast tržieb, medzi klientov pribudlo viacero renomovaných značiek i spoločností a do tímu pribudli noví odborníci, vrátane špecialistu na social media.
23. 3. 2017 icon_umelec_small.png Digital Agencies 2017: exkluzívna ročenka o digitálnom marketingu Exkluzívnu ročenku Digital Agencies 2017 vydali Asociácia digitálnych marketingových agentúr (ADMA) a MARKETERS, s.r.o. ako svoj spoločný projekt na podporu dynamicky sa rozvíjajúceho sa trhu digitálneho marketingu na Slovensku.
20. 3. 2017 icon_dodavatel_small.png Spoločnosť CET 21 sa premenuje na TV Nova Skupina Nova sa v súvislosti s premenovaním a zlúčením všetkých svojich kľúčových značiek pod názov Nova rozhodla od 1. apríla 2017 premenovať prevádzkujúce spoločnosť CET 21 spol. s.r.o. na TV Nova s.r.o.
17. 3. 2017 icon_dodavatel_small.png Spoločnosť Continental mení komunikačné posolstvo značky pre osobné pneumatiky Ďalšie marketingové aktivity značky budú zamerané na nemeckú technológiu a kompetentnosť v oblasti automobilového priemyslu
15. 3. 2017 icon_dodavatel_small.png BTLka opäť zastúpená v Advisory Board na prípravu EuBea & Bea World 2017 Už o pár dní sa v talianskom Rimini stretne profesionálne zoskupenie live a event odborníkov, ktorí budú spoločne plánovať 12. ročník European Best Event Awards a 1. edíciu Bea World, novej globálnej súťaže organizovanej ADC Group.
13. 3. 2017 icon_dodavatel_small.png Nový kreatívny projekt spoločnosti Bepon #fusaklepodlamna

Televízia
Rádiá
Tlač
Internet
Marketing
Monitoring
Tlačové správy
Nové reklamy
Fórum
Grafy a tabuľky
Pošlite tip

Všetko
Televízia
Rádiá
Tlač
Internet
Marketing

Kampaň mesiaca: Anketa o najlepších slovenských reklamách
Nový kreatívny projekt spoločnosti Bepon #fusaklepodlamna

13.03.2017 | Divino

Jedinečný projekt #fusaklepodlamna dáva všetkým možnosť navrhnúť dizajn vlastných ponožiek s jedinečným regionálnym motívom. Prihlasovanie návrhov potrvá štyri týždne, pričom vo finále hlasujúci vyberú 5 výherných motívov, ktoré budú zaradené do výroby. Podpis autorov najobľúbenejších návrhov bude vyšitý na ponožkách a viditeľný na ich etiketách vo všetkých predajniach siete BEPON v rámci Slovenska. Súťaž prebehne na mikrostránke www.fusaklepodlamna.sk od 13.3. do 8.5.2017.
12. 3. 2017 icon_dodavatel_small.png Joj Group vyzýva českých operátorov, aby ukončili šírenie staníc Plus a Wau na území Českej republiky

Televízia
Rádiá
Tlač
Internet
Marketing
Monitoring
Tlačové správy
Nové reklamy
Fórum
Grafy a tabuľky
Pošlite tip

Všetko
Televízia
Rádiá
Tlač
Internet
Marketing

Kampaň mesiaca: Anketa o najlepších slovenských reklamách
Joj Group vyzýva českých operátorov, aby ukončili šírenie staníc Plus a Wau na území Českej republiky

10.03.2017 | Joj

V prvom kroku sa vlani v spolupráci s českými operátormi pristúpilo k vypnutiu Joj. V druhom kroku teraz televízna skupina rovnakým spôsobom žiada ukončenie šírenia staníc Plus a Wau. Ako náhradu pre českých divákov ponúka úspešnú televíziu Joj Family.
11. 3. 2017 icon_dodavatel_small.png Staňte sa aj vy súčasťou príbehu Pražskej jari! Príbeh Pražskej jari začal roku 1946. Po prvý raz v Európe na nej za dirigentským pultom stál autor West Side Story L. Bernstein.
10. 3. 2017 icon_dodavatel_small.png Dve osviežujúce novinky na trhu: Kofola Malina a Kofola Čierne ríbezle Novinkou na trhu je Kofola Malina a Kofola Čierne ríbezle. Dve neodolateľné ovocné príchute vo dvoch praktických formátoch.
9. 3. 2017 icon_dodavatel_small.png Asociácia PR sa rozširuje Valné zhromaždenie Asociácie PR (APRSR) prijalo nové členské agentúry – SKPR Strategies a PR.Konektor
8. 3. 2017 icon_dodavatel_small.png Newton Media ako prvá agentúra na Slovensku spúšťa monitoring televíznych a rozhlasových relácií takmer v reálnom čase Nová služba umožní klientom sledovať medializáciu svojej značky, spoločnosti, či predstaviteľa pár minút po odvysielaní rozhlasovej i televíznej reportáže. Služba TVR Alerts dokáže pomocou technológie voice/video-to-text rozpoznať kľúčové slová a z vysielania vytvoriť trojminútovú nahrávku, ktorú následne posiela na mobil alebo e-mail užívateľa.
7. 3. 2017 icon_dodavatel_small.png Digital Pie 2017 pozná víťazov, digitálnou agentúrou roka je Triad V piatok 3. marca sa v bratislavskej galérii Umelka uskutočnilo historicky prvé odovzdávanie cien za digitálny marketing na Slovensku – Digital Pie 2017. Najviac cien si odniesol Triad, ktorý sa stal aj digitálnou agentúrou roka. Druhá skončila Zaraguza a tretie miesto sa ušlo agentúre Wiktor Leo Burnett.
6. 3. 2017 icon_dodavatel_small.png Radio_Head Awards festival opäť prinesie kvalitnú slovenskú hudbu, koncerty budú dostupné aj v živom online vysielaní Už tento týždeň sa v budove Slovenského rozhlasu začína štvrtý ročník festivalu, ktorý sprevádza udeľovanie ocenení Radio_Head Awards. Participujú na ňom rádiá RTVS – Rádio_FM a Rádio Devín. Návštevníci sa môžu tešiť na 12 koncertov rôznych hudobných žánrov.
4. 3. 2017 icon_dodavatel_small.png Digitálna televízia SWAN MULTIMEDIA pridáva český kanál a novú športovú stanicu Slovenský telekomunikačný operátor SWAN pokračuje v rozširovaní ponuky televíznych programov digitálnej televízie SWAN MULTIMEDIA. Do ponuky TV kanálov v marci pribudli dve nové stanice - stanica Prima Plus a český športový kanál Nova Sport 2. Oba kanály budú vysielané aj v HD verzii.
3. 3. 2017 icon_dodavatel_small.png Nábytok a Bývanie 2017 Pozornosť každého, kto chce mať trendy domácnosť sa od 7. do 12.3.2017 upriami na výstavisko v Nitre, kde sa bude konať veľtrh Nábytok a Bývanie 2017.
1. 3. 2017 icon_dodavatel_small.png Kvalita zoznamu e-mailov by mala byť TOP prioritou pri e-mailovom marketingu E-mailový marketing je jedným z najefektívnejších nástrojov internetového marketingu, najmä vtedy, keď je vaším primárnym cieľom konverzia pri predaji produktov alebo služieb. Základom správneho e-mailingu je však vždy kvalitná databáza príjemcov, pretože len tak dosiahnete požadované výsledky.
28. 2. 2017 icon_dodavatel_small.png Orange Slovensko má od začiatku roka novú PR Agentúru BRATISLAVA, 28. februára 2017 (tlacovasprava.sk) – Agentúra odštartovala začiatkom nového roka spoluprácu s najväčším MOBILNÝM operátorom na Slovensku. Spoločnosti Orange Slovensko pomôže s nastavením novej komunikačnej stratégie a produktovou komunikáciou.
27. 2. 2017 icon_dodavatel_small.png 14. ročník AmCham „Job Fair“ v Košiciach Medzinárodné a slovenské firmy ponúkajú viac ako 150 pracovných miest na trhu práce „JOB FAIR“, ktorý organizuje Americká obchodná komora v SR v Košiciach.
23. 2. 2017 icon_dodavatel_small.png Konica Minolta predstaví na veľtrhu v Hannoveri nové technológie pre moderné podnikanie Konica Minolta ponúka riešenia v rozsahu od digitalizácie faktúr až po vytvorenie „inteligentného pracoviska“
22. 2. 2017 icon_dodavatel_small.png Trenkwalder má nového generálneho riaditeľa Slovenskú a českú divíziu medzinárodnej spoločnosti Trenkwalder, ktorá patrí k najväčším tuzemským personálno-poradenským agentúram, povedie Martin Malo. Na pozícii generálneho riaditeľa a predsedu predstavenstva strieda Jána Trgalu.

21. 2. 2017 icon_dodavatel_small.png Profesijný rast študentov médií sa začína už počas vysokej školy Paneurópska vysoká škola (PEVŠ) a Mediálna spoločnosť News and Media Holding (NMH) podpísali tento mesiac Memorandum o spolupráci, v ktorom sa zaväzujú vzájomne spolupracovať pri výchove kvalitných novinárov. Cieľom tohto spoločného projektu je nájsť a získať žurnalistov s potenciálom na odborný a profesijný rast už z radov študentov. V kontexte prepájania školy s praxou je toto Memorandum jedným z konkrétnych príspevkov Paneurópskej vysokej školy a mediálnej spoločnosti News and Media Holding k realizácii projektu Ministerstva školstva o zabezpečovaní kvality vysokoškolského vzdelávania - Národného programu rozvoja výchovy a vzdelávania.


18. 2. 2017 icon_dodavatel_small.png Hýbsa Slovensko: Zdravý životný štýl a radosť z pohybu Spôsob života a trávenia voľného času sa v posledných desaťročiach výrazne zmenil. Nové technológie v mnohom zjednodušili a zlepšili naše životy, ale zároveň, najmä deti, odtiahli od pohybových aktivít, ktoré boli pre generáciu ich rodičov a starých rodičov samozrejmosťou.
17. 2. 2017 icon_dodavatel_small.png PHD sa stala Globálnou agentúrou roka podľa Adweeku Mediálnu agentúru PHD, súčasť Omnicom Media Group, vyhlásili 16. februára za Globálnu agentúru roka podľa amerického odborného periodika Adweek.
15. 2. 2017 icon_dodavatel_small.png Jarné prázdniny sú príležitosťou naučiť sa lyžovať Jarné prázdniny klopú na dvere a mnohých rodičov zamestnáva otázka, kam s deťmi počas piatich dní voľna. Slnečné svahy Tatier sú ideálnou voľbou pobudnúť na čerstvom vzduchu v horskom prostredí, ale aj možnosťou naučiť sa správne lyžovať. Zvlášť pri detských športových aktivitách platí staré známe príslovie - Čo sa v mladosti naučíš, v dospelosti akoby si našiel. V lyžiarskych strediskách v Tatranskej Lomnici, na Štrbskom Plese a v Jasnej v Nízkych Tatrách sú pre deti pripravené bezkonkurenčne cenovo najvýhodnejšie 4 a 5 dňové skupinové lyžiarske kurzy Winter Passion . Lyžiari začiatočníci si pod dohľadom profesionálnych inštruktorov z lyžiarskych škôl Tatry Motion osvoja techniku lyžovania a okrem nadväzovania nových priateľstiev a animátorskej zábavy, sa u nich prejaví aj súťaživosť o medailu na konci kurzu.
12. 2. 2017 icon_dodavatel_small.png Vychutnajte si pivný špeciál Staročeský Malvaz 13% Tohtoročnú pivnú sezónu otvárajú Krušovice s pivným špeciálom Staročeský Malvaz 13%, ktorý uspokojí všetkých náročných milovníkov piva.
11. 2. 2017 icon_dodavatel_small.png Reakcia SND na snahu diskreditovať projekt NATÁLKA V spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom a o. z. Living Memory vznikol projekt Natálka ako reakcia na povolebné obdobie, keď sa do parlamentu dostali ľudia s extrémistickým myslením.
9. 2. 2017 icon_dodavatel_small.png Vierka Ayisi má novú reláciu o cvičení, na krste bol Majk Spirit, Zdena Studenková aj otec Fredy Bol to veľkolepý krst! Tento týždeň predstavila známa umelkyňa Vierka Ayisi v bratislavskom klube Icon svoju novú internetovú reláciu FIT INSPIRIT, vďaka ktorej si s ňou môže v pohodlí domova zacvičiť každý. Online cvičenie uviedli do života hneď tri slovenské osobnosti – herečka Zdena Studenková, rapper Majk Spirit a otec, jogín Fredy Ayisi. Zaujímavý projekt prišli podporiť desiatky známych tvárí na čele so speváčkami Celeste Buckingham, Ronnie, tanečnicou Ivetou Tkáčovou či módnym návrhárom Borisom Hanečkom.
8. 2. 2017 icon_dodavatel_small.png Najviditeľnejšie bankové reklamy v roku 2016 mala VÚB banka K najúspešnejším kampaniam počas celého roka 2016 patrili kampane VÚB banky a Poštovej banky, ktoré ľudia najľahšie priradili ku značke, ale sa im aj najviac páčili. Najintenzívnejšie komunikovali v roku 2016 Slovenská sporiteľňa a Prima banka.
6. 2. 2017 icon_dodavatel_small.png Na prestížnom festivale v Berlíne budú uvedené až tri slovenské a koprodukčné filmy Druhý celovečerný film režisérky Ivety Grófovej Piata loď je majoritne slovenským zástupcom v programe berlínskeho festivalu. Aj dve koprodukcie, drámu Masaryk českého režiséra Juliusa Ševčíka a film Cez kosti mŕtvych svetoznámej poľskej režisérky Agnieszky Holland, vybraný do hlavnej festivalovej súťaže, preveria festivaloví diváci po prvýkrát. MFF Berlín sa začne vo štvrtok 9. februára a potrvá do nedele 19. februára 2017.
4. 2. 2017 icon_dodavatel_small.png SES aj naďalej lídrom v rozvoji HD vysielania Spoločnosť SES S.A. (NYSE Euronext Paris and Luxembourg Stock Exchange: SESG) pokračuje v pozitívnom rozvoji HD vysielania, pričom predstavuje najväčšiu HD a Ultra HD platformu.
3. 2. 2017 icon_umelec_small.png Milan Kňažko je už po druhý raz nominovaný na prestížnu CENU THÁLIE Slovenský herec Milan Kňažko, ktorý roky pôsobí aj na pražských divadelných scénach, je už po druhý raz nominovaný na prestížnu výročnú CENU THÁLIE v kategórii činohra, informovali o tom na dnešnej tlačovej konferencii v Prahe zástupcovia Hereckej asociácie, ktorá podujatie organizuje už od roku 1994.
31. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png Media Club ponúka klientom nový obchodný balíček s HbbTV Štandardný online balík je rozšírený o prehranie videospotu v HbbTV. Táto kombinácia prináša klientom väčší zásah cieľovej skupiny a možnosť zasiahnuť bonitnejšiu časť populácie.
30. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png BMW 7 Series priviezlo z Dublina prvé miesto! Ocenený projekt pre BMW pripravila agentúra Creative Pro
28. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png Snow camp – expedičná výzva pod Lomnickým štítom Vyskúšať si simuláciu extrémnych podmienok zimného táborenia môžu návštevníci na oficiálne povolenej akcii Snow camp na Skalnatom plese počas štyroch termínov 28.1., 11.2., 18.2. a 4.3. Už v sobotu si prví záujemcovia užijú stanovanie pod šírim nebom v nadmorskej výške 1 751 m n.m. v zimnom vysokohorskom prostredí a pod dohľadom skúseného horského vodcu
27. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png Časopis Kino-Ikon hovorí o kinematografii za vojnovej Slovenskej republiky Časopis pre vedu o filme a pohyblivom obraze Kino-Ikon vo svojom najnovšom čísle preniká do histórie kinematografie v období vojnového slovenského štátu. Významnou mierou sa venuje aj súčasnej slovenskej kinematografii a prináša tiež obsiahlu štúdiu o odštátnení našej kinematografie po roku 1989.
25. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png Neuropea mení svoju vizuálnu identitu Dominantná typografia, minimalizmus a využitie geometrických tvarov. Presne tieto tri charakteristiky vystihujú novú vizuálnu identitu, ku ktorej sa v roku 2017 rozhodla agentúra NEUROPEA pristúpiť po desiatich rokoch svojho pôsobenia. Štvorec a obdĺžnik ako základné geometrické tvary vyjadrujú racionalitu a praktickosť, ale zároveň aj významnú pozíciu, ktorú komunikácia zohráva v živote každej spoločnosti.
24. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png Značka Orbit s pomocou McDonald’s obdarúva aj mimo obdobia Vianoc Značka Orbit nadväzuje na spoluprácu z predošlých rokov a opäť sa spája so sieťou reštaurácií McDonald’s. V spoločnej kampani založenej na koncepte darovania, odmení spotrebiteľa darčekom s mnohými benefitmi. Tí, ktorí si v období od 30. januára do 9. apríla 2017 zakúpia špeciálne balenie žuvačiek Orbit, získajú nielen sebavedomie usmievať sa vďaka pocitu zdravých a čistých zubov, ale vo vnútri balíčka navyše nájdu kupón do reštaurácií McDonald’s na burger Big Mac™ len za 1,60 €.
23. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png M. Chapoutier - jeden z troch mušketierov z Rhôny v Bratislave Na pozvanie spoločnosti Provino príde 9.2.2017 do Bratislavy pán Alexandre Sidorenko, exportný riaditeľ Maison Michael Chapoutier.
21. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png Unikátna slovenská výstava mení IKONY Expozícia IKONY v piatok 3. 02. 2017 uzatvára cyklus 1. výstavy originálnych ikon. Návštevníci a obyvatelia Žiliny si môžu pozrieť všetky exponáty spoločne s hlavnou ikonou, ktorá zobrazuje proroka Jonáša, už len pár dni.
20. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png Na Slovensku odštartovala nová súťaž digitálneho marketingu Digital Pie Prihlasovatelia môžu so svojimi prácami zabojovať o víťazstvo v 3 kategóriách a o výsledkoch budú rozhodovať 2 poroty. Prihlasovanie prác končí 31. 1. 2017. Za súťažou stojí Asociácia digitálnych marketingových agentúr (ADMA) a organizátor RULEZZ konferencii - TheMarketers.biz.
17. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png Rigoletto v exkluzívnom obsadení V piatok 20. januára 2017 privítame na scéne Opery SND skvelú sopranistku, bratislavskú rodáčku etablovanú na svetových scénach, Simonu Houda Šaturovú. Predstaví sa ako Gilda vo Verdiho opere Rigoletto. Túto rolu stvárnila už na takých prestížnych scénach akou je napríklad opera v Bruseli v réžii mága Roberta Carsena.
16. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png Osobnosti si zmerajú sily vo futbale, na surfe a battle bude aj na lyžiach – Lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry a liptovský Aquapark Tatralandia čakajú súboje známych osobností zo športu a zo slovenského aj poľského šoubiznisu na podujatí Jasná Celebrity Winter Cup. Vo vzájomnom battle na vode, na suchu aj na snehu sa v piatok 20. a v sobotu 21. januára popasujú zástupcovia Mufuza (Mužstvo futbalových zázrakov) a poľského RAP (Reprezentacja Artystów Polskich).
14. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png Výročná cena Literárneho fondu za novinársku tvorbu v roku 2016 Výbor Sekcie pre žurnalistiku a novinársku fotografiu Literárneho fondu v súlade so svojím poslaním stimulovať kvalitnú masmediálnu tvorbu každoročne udeľuje ceny za pozoruhodné tvorivé výkony v oblasti tlače i elektronických médií.
13. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png Hlasovanie v Rádiohlavách 2016 sa blíži Hlasovanie v prvom kole Rádiohláv sa začne už v pondelok 16. januára, oficiálne bude spustené v Ráne na eFeMku s Dominikou a Martinom a potrvá až do 12. februára. Pätice najlepších, o ktorých v jednotlivých kategóriách rozhodnú fanúšikovia a poslucháči, postúpia do druhého kola hlasovania, ktoré sa začne 13. februára.
12. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png TMR vybuduje v Poľsku najväčšia horskú dráhu v strednej a východnej Európe Spoločnosť Tatry mounatin resorts, a.s. (TMR) stavia v poľskom Sliezskom zábavnom parku (Śląskie Wesołe Miasteczko) pri meste Chorzów 40 metrov vysokú horskú dráhu s názvom Lech Coaster a modernizuje park s novými tématickými zónami. Spoločnosť TMR od začiatku prevádzky (máj 2015) do leta 2017 preinvestuje v Sliezskom zábavnom parku 26 miliónov eur.
11. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png Tenorista Pavol Bršlík vystúpi na otvorení Lábskej filharmónie v Hamburgu Koncom týždňa (11.-12.1.2017) otvorí nemecké mesto Hamburg svoju novú architektonickú a kultúrnu dominantu – Lábsku filharmóniu.110 metrov vysoká koncertná sieň je postavená na inej, pamiatkovo chránenej budove. Jej autormi sú slávni švajčiarski architekti Jacques Herzog Pierrea de Meuron, ktorí sú aj tvorcami Tate Modern v Londýne.
10. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png Lidl postaví ďalších desať detských ihrísk Lidl sa rozhodol zopakovať úspešný projekt Žihadielko. V lete pribudne na Slovensku ďalších desať ihrísk včielky Maje a jej kamarátov. O tom, kde, rozhodnú v hlasovaní opäť ľudia.
9. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png ČSOB spustila projekt #SmartRunner, k behu vyzýva jej generálny riaditeľ Ľudí počas neho neraz napadne niečo výnimočné, niečo smart. ČSOB ako hrdý generálny partner ČSOB Bratislava Marathonu dnes spustila v online prostredí projekt #SmartRunner, ktorý má motivovať ľudí, aby zdieľali dobré nápady. Lebo Running & Slovakia Good Idea.
7. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png RTVS hľadá stážistov RTVS ponúka študentom možnosť pracovať formu praxe pre RTVS.
6. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png Viac než polovica internetových užívateľov na Slovensku má viac ako 35 rokov V porovnaní s ostatnými štátmi regiónu je toto rozdelenie užívateľov do jednotlivých vekových kategórií priemerné. Najväčšiu skupinu najstarších užívateľov vo veku 55+ nájdeme v Estónsku (21 %), naopak najviac mladších užívateľov (15 - 34 rokov) surfuje po internete v Moldavsku (55 %).
4. 1. 2017 icon_dodavatel_small.png Pravá atmosféra Rače v JennyV. Sedliacky tanier majú famózny Rača už nie je iba o víne, ale aj o dobrom čerstvom pivku.
1. 1. 2017 icon_hotel_small.png Atraktívne Luhačovice sú ideálnym miestom na prácu a bývanie Kúpele Luhačovice prijímajú nových zamestnancov.
29. 12. 2016 icon_dodavatel_small.png Lyžiari si zjazdovku z Lomnického sedla užijú už na Nový rok Lomnické sedlo (2 190 m n.m.) – najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka na Slovensku bude pre fajnšmekrov zjazdového lyžovania otvorená v prvý deň nového roka 2017. Prírodný sneh v Lomnickom sedle dosahuje aktuálne výšku 120 cm.
24. 12. 2016 icon_dodavatel_small.png BILLA otvorila novú predajňu. Aj so známym športovcom Od stredy 21. decembra pribudlo zákazníkom obľubujúcim čerstvé a kvalitné potraviny nové miesto na rodinné nákupy. Spoločnosť BILLA Slovensko otvorila na Námestí hraničiarov v bratislavskej časti Petržalka ďalšiu predajňu. Počet slovenských prevádzok známeho reťazca sa tak zvýšil na 136.
22. 12. 2016 icon_dodavatel_small.png Nová lanovka pod vianočný stromček Najlyžiarskejší kopec na Slovensku skompletizoval mozaiku svojich lanoviek. Poslednú chýbajúcu časť, ktorá prepája severnú a južnú stranu Chopku si lyžiari rozbalia pod vianočný stromček už v piatok 23. decembra. Nová 15 miestna kabínková lanovka úspešne zvládla záťažové skúšky a prvých lyžiarov začne z južnej strany Chopku vyvážať k zjazdovkám o 8:30 hod.
21. 12. 2016 icon_hotel_small.png TMR spúšťa iniciatívu „Aké Tatry chceme“, ktorá má podporiť širšiu diskusiu o ďalšom rozvoji Tatier Spoločnosť Tatry mountain resorts (TMR), a.s., ktorá je stredoeurópskym lídrom v poskytovaní služieb cestovného ruchu, vytvorila online platformu „Aké Tatry chceme“, s cieľom podnietiť širšiu verejnú diskusiu o ďalšom smerovaní regiónu Tatier. Iniciatíva nesleduje iba oblasť cestovného ruchu, ale má ambíciu prinášať témy do diskusie aj o rozvoji dopravy a infraštruktúry, ľudského kapitálu či zveľaďovania prírodného a kultúrneho bohatstva Tatier. „
20. 12. 2016 icon_dodavatel_small.png Letisko Košice vyzvalo 5 slovenských osobností: Obleťte za 80 hodín celý svet! Košické letisko chce touto netradičnou aktivitou poukázať na fakt, že z Košíc sa dá lietať do vyše 500 destinácií.
19. 12. 2016 icon_dodavatel_small.png Jasná voľba Sviatky konca roka sú časom dilem. Všetko chceme stihnúť a vychutnať si tak, aby sme na to spomínali celý ďalší rok
17. 12. 2016 icon_hotel_small.png 75 tajomstiev lanovky na Lomnický štít Lanovka na Lomnický štít – jeden zo symbolov Vysokých Tatier oslavuje 75 rokov svojej prevádzky. V rámci spomienky na dobový unikát z roku 1941 pripravilo horské stredisko v Tatranskej Lomnici 5 večerných jázd na Skalnaté pleso. Návštevníci sa v komentovaných prehliadkach vrátia o pár desaťročí dozadu a budú mať možnosť prezrieť si priestory starej strojovne, navádzacej stanice (tzv. velína) ako aj autentické fotografie v Galérii Encián, ktoré sa viažu k výstavbe lanovky z 30. a 40. rokov minulého storočia.
16. 12. 2016 icon_dodavatel_small.png Radosť vstúpiť! Uprostred mesta vyrástla rozprávková chalúpka Myslíte si, že predvianočný hektický čas v meste nijako nejde dokopy s čarovnou atmosférou adventu? Neplatí to na mieste, kde sa po pár krokoch prenesiete z nákupného centra priamo do malebnej rozprávkovej chalúpky. V Poluse sa začalo predvianočné veselie!
15. 12. 2016 icon_dodavatel_small.png Srdce na správnom mieste majú po prvýkrát v histórii dvaja laureáti Nadácia Orange aj tento rok oceňovala osobnosť za mimoriadnu angažovanosť v pomoci ľuďom, ktorí sa ocitli v núdzi. Odovzdanie ocenenia Srdce na správnom mieste je každoročným vyvrcholením grantového programu Darujte Vianoce. Tentokrát si ocenenie prebrali po prvý raz v histórii udeľovania až dvaja laureáti.
14. 12. 2016 icon_dodavatel_small.png V stovke TOP inovátorov v regióne strednej a východnej Európy nechýbajú Slováci Autonómny softvér pre samojazdiace autá, podpora žien počas tehotenstva pomocou telemedicíny, chatovacia aplikácia pre znakovú reč – za týmito výnimočnými ako aj mnohými ďalšími projektmi stoja inovátori, ktorí boli zaradení do zoznamu najvýznamnejších inovátorov v strednej a východnej Európe New Europe 100.
13. 12. 2016 icon_hotel_small.png Pod 7 metrovým vianočným stromčekom sa zbierajú darčeky pre detské domovy Adventný čas pokoja a vianočnej nálady sa nesie aj historickým Grandhotelom Praha**** v Tatranskej Lomnici. V jeho priestrannom secesnom lobby sa do 7 metrovej výšky týči najvyšší vianočný stromček v Tatrách. Pod jeho ozdobenými konármi sa zbierajú darčeky pre deti z dvoch detských domovov. Dobročinnú zbierku podporili známe tenisové tváre, ktoré uplynulý víkend odštartovali lyžiarsku sezónu pod Lomnickým štítim. Prvá tatranská vianočná zbierka darčekov vyvrcholí 19. decembra benefičným koncertom speváčky Mirky Partlovej a Husľového orchestra Tereza a jej deti.
12. 12. 2016 icon_dodavatel_small.png Dvadsaťročné jubileum CEMAKS Centrum manažérstva kvality v stavebníctve (CEMAKS) vzniklo 2.1.1996 pri Katedre technológie stavieb Stavebnej fakulty Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Jeho zakladateľom i súčasným vedúcim je prof. Jozef Gašparík, PhD., ktorý pôsobí na Stavebnej fakulte ako pedagóg od roku 1986.
10. 12. 2016 icon_dodavatel_small.png Slovensko má najvyšší podiel zobrazení reklamy na tabletoch v regióne CEE Na Slovensku bol zaznamenaný najvyšší podiel zobrazení reklamných bannerov vykonaných na tabletoch a to vo výške 7,3 %. Priemer celého regiónu dosahuje pritom iba 4,4 % a medzi ďalšie štáty s vysokým podielom takýchto zobrazení patrí tiež Estónsko (6,3 %) a Česká republika (5,9 %). Dáta pochádzajú zo správy gemiusAdMonitor za prvý polrok 2016.
9. 12. 2016 icon_dodavatel_small.png Europa 2 odštartovala nenormálne Vianoce Tím rádia splnil vianočnú výzvu poslucháčky, ktorá si na motív songu želala na Vianoce moderátora Šortyho. Neostalo len pri plnení výzvy - v nahrávacom štúdiu vzniklo prekvapenie aj pre poslucháčov.
8. 12. 2016 icon_dodavatel_small.png Pred Auparkom vystúpi Barbora Švidraňová, príde aj Mikuláš Vianočné trhy na námestí pred košickým Auparkom otvoril v sobotu 26. novembra významný slovenský umelec Milan Lasica. Tentoraz v úlohe speváka Bratislava Hot Serenaders zapálil tradičný vianočný lampáš a rezkými skladbami v štýle amerického jazzu prvej polovice minulého storočia odštartoval trojtýždňovú predvianočnú nádielku zábavy a typických trhovníckych jedál a nápojov. Svojou hudobnou produkciou prispeje aj známa slovenská herečka Barbora Švidraňová a na košických Vianočných trhoch vystúpi už túto sobotu 10. decembra spolu s kapelou Basie Frank Band.
7. 12. 2016 icon_dodavatel_small.png Nórska veľvyslankyňa odhalila vJasnej pamätnú tabuľu Bjørnsonovi Dnes bola v Demänovskej doline, v srdci lyžiarskeho strediska Jasná slávnostne odhalená pamätná tabuľa významnému nórskemu spisovateľovi a držiteľovi Nobelovej ceny za literatúru Bjørnstjernovi Bjørnsonovi. Pamätnú tabuľu odhalila veľvyslankyňa nórskeho kráľovstva na Slovensku, pani Inga Magistad. Tabuľa našla svoje miesto na budove kultovej horskej chaty Björnsonka, ktorá historicky nesie spisovateľovo meno.
6. 12. 2016 icon_dodavatel_small.png Česká spoločnosť Asiana podporila rozlet Slovákov portálmi Mapaleteniek.sk a Superletuška.sk Kampaň nás v spolupráci s blogerkou a cestovateľkou Martou Rajkovou zaviedla na Zanzibar
5. 12. 2016 icon_dodavatel_small.png Najlepšie európske projekty internej komunikácie Ocenenia za svoje projekty získali aj dve slovenské spoločnosti, ktoré sa do finále súťaže prebojovali z národného kola AICO Grand Prix. V roku 2016 sa do európskeho kola súťaže kvalifikovalo 138 projektov zo 75 spoločností, z dvanástich krajín Európskej únie. Ocenenia si odniesli i dve spoločnosti zo Slovenska, za svoje projekty internej komunikácie.
3. 12. 2016 icon_dodavatel_small.png Snežné delá sú opäť v plnom nasadení, sezónu v Jasnej otvorí veľkolepá party – Tohtoročnú novembrovú snehovú nádielku síce potrápilo náhle oteplenie, ale už posledných pár dní sa v horských strediskách ochladilo o 15-20 ̊C a mrazivé teploty spolu s intenzívnym snežením pomohli znovu naštartovať technické zasnežovanie. Zdá sa, že lyžiarom je počasie v tatranských lyžiarskych strediskách predsa len naklonené a je teda viac než isté, že si milovníci lyžovania prídu na svoje už začiatkom decembra.
2. 12. 2016 icon_dodavatel_small.png IKEA: Poďme sa spolu hrať a podporme tak práva detí Každé dieťa na svete má právo sa hrať. Práve preto IKEA spolu s IKEA Foundation v novej kampani za dobrú vec s názvom Let's Play for Change (Poďme sa hrať a zmeníme svet!) spojili sily so šiestimi významnými organizáciami, ktoré sa zaoberajú právami detí.
1. 12. 2016 icon_dodavatel_small.png Začínajú sa vianočné koncerty s RTVS Koncerty v štúdiách Slovenského rozhlasu v Bratislave potrvajú 16 dní a budú prebiehať aj počas víkendov.
30. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png Programy v GMB sa môžu rozvíjať aj vďaka pomoci partnerov Dôležitým poslaním Galéria mesta Bratislavy popri zhromažďovaní a ochrane významných umeleckých diel je aj vzdelávanie verejnosti v oblasti umenia. Galéria má pripravenú širokú škálu vzdelávacích programov, ktoré je možné rozvíjať hlavne vďaka podpore partnerov Galérie.
29. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png Riaditeľa Kancelárie Rady zvolili v Bruseli za podpredsedu ERGA JUDr. Ľuboš Kukliš, PhD., riaditeľ Kancelárie Rady pre vysielanie a retransmisiu bol včera na plenárnom zasadnutí ERGA (The European Regulators Group for Audiovisual Media Services) v Bruseli zvolený za podpredsedu ERGA.
28. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png Cewe opäť spúšťa medzinárodnú súťaž „Our World is beautiful“. Viac ako 94 000 prihlásených fotografií z 208 krajín sveta, 219 000 návštevníkov stránky, spolupráca s vysoko cenenou porotou odborníkov, fotografov a novinárov zaznamenala medzinárodná súťaž „Our World is beautiful“.
27. 11. 2016 icon_hotel_small.png Legenda Tatier túto zimu zažiari Intenzívne prípravy na zimu ovládli nielen tatranské lyžiarske strediská, ale aj legendárny Grandhotel Praha**** v Tatranskej Lomnici, ktorý túto zimu zažiari oslnivým šarmom a desiatkami nových izieb.
26. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png ZľavaDňa predstavila nový nástroj komunikácie. Pán Ostrovid vyberie najlepšiu ponuku Najväčší slovenský zľavový portál ZľavaDňa začal svoju komunikáciu pred viac ako šiestimi rokmi s logom, v ktorom dominovalo prasiatko. Teraz prichádza s Pánom Ostrovidom.
24. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Milan Lasica Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Milan Lasica

KOŠICE - Vianočné trhy na námestí pred košickým Auparkom otvorí v sobotu 26. novembra významný slovenský umelec Milan Lasica.
23. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png Prémia Literárneho fondu za rok 2015 Literárny fond - sekcia pre vedeckú a odbornú literatúru a počítačové programy udelila Ceny a prémie za vedeckú a odbornú literatúru za rok 2015, ktoré každoročne udeľuje výbor sekcie za najlepšie diela predchádzajúceho roka podľa jednotlivých kategórií.
21. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png Bazar.sk uvádza novú mobilnú aplikáciu pre smartfóny Inzertný online portál Bazar.sk uvádza na trh svoju novú, vylepšenú aplikáciu pre mobilné telefóny, pre platformy - Android aj iOS.
19. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png Depaul oslavuje 10 rokov pomoci ľuďom na okraji spoločnosti Depaul Slovensko, nezisková organizácia venujúca sa ľuďom bez domova, oslavuje 10 rokov od začiatku činnosti. Od roku 2006 poskytla v nízkoprahovej nocľahárni 64 874 nocľahov, rozdala 90 890 porcií jedla a pomohla 6 255 ľuďom na ulici.
18. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png Prazdroj, Mostová v Bratislave: Ozajstná Plzeň priamo v centre Aj úplné centrum mesta ponúka kvalitu za dobrú cenu.
16. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png Chanel a jeho Bordeaux kolekcia v Bratislave Vo štvrtok 24.11.2016 od 19.00 hod. sa bratislavskej reštaurácii Au Cafe uskutoční ďalšia zo série gala večerí spojená s prezentáciou dvoch výnimočných vinárstiev z Bordeaux.
15. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png M&M‘s vstupujú na plátna i do menu kín Cinemax Tentokrát v spolupráci s partnerom - sieťou kín CINEMAX uvádza vôbec prvýkrát na slovenskom trhu kombináciu čokoládových bonbónov M&M´s a popcornu. Od 17. novembra sa tento mix zaradí do ponuky občerstvenia kín patriacich do siete CINEMAX, na ktorej plátnach sa navyše objaví aj spot značky M&M‘s.
14. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png Umenie, ktoré možno ochutnať Značka Ararat sa už dlhodobo spája s umením, veď práve preto je na Slovensku partnerom kultového divadla L+S. No umenie, to nie sú len dosky, ktoré znamenajú svet. Umenie môžeme nájsť v jedinečnej receptúre, precíznej príprave a nezameniteľnej chuti. Reč nie je len o tomto legendárnom nápoji, ale aj čokoládach LYRA, ktoré budú mať odteraz k sebe o čosi bližšie.
13. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png Mladí startupisti zaujali nápadom ako zblížiť generácie Víťazmi súťaže JA Citi International Innovation Camp, ktorá sa konala 9. novembra v Bratislave pod záštitou predsedníctva SR v Rade EÚ, sa stal tím nádejných podnikateľov v zložení Denisa Balážová, Janka Baleková, Renáta Gaálová, Adriana Kulikova, Adam Šeda a Martin Tauchmann. Cieľom ich projektu je zblížiť mladých ľudí so seniormi tak, aby to obe generácie vzájomne obohatilo. Šesťčlenné tímy zložené zo študentov slovenských a českých stredných škôl si zmerali sily v riešení výzvy, ktorá spočívala v inovatívnom prístupe k spoločensky zodpovednému podnikaniu Citibank.
12. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png Unikátna výstava najväčších a najdrahších medailí na svete! Kto je za výrobou týchto unikátov? Spoločnosť GSP Rafinérie, ktorá sa zaoberá rafináciou drahých kovov a ako jedna z mála firiem vo svete ich spracováva do čistej rýdzej podoby o čistote 999,9.K príležitosti výročia narodenia 700 rokov Karla IV., vznikol nápad vytvoriť kolekciu medailí všetkých potomkov tohto rodu.
11. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png Európska Noc výskumníkov Dňa 30.9.2016 sa v priestoroch bratislavskej Starej tržnice, V-klubu (Národné osvetové centrum) a Prírodovedného múzea (SNM) uskutočnil v poradí už 10. ročník podujatia Európska Noc výskumníkov s podtitulom „Srdce a mozog slovenskej vedy“.
9. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png Všetci potrebujete lásku! Kofola má limitku pre slovenské predsedníctvo Kofolácka rodina má nového špeciálneho člena: Je ním limitka obľúbenej Kofoly, plná lásky a osvieženia, pripravená pre všetky zahraničné návštevy počas slovenského predsedníctva EÚ.
8. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png SND hľadá PR manažéra Slovenské národné divadlo hľadá PR manažéra.


6. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png Vinea uvádza na trh novú limitovanú edíciu nealko nápoja z hrozna Svieži nealkoholický nápoj exkluzívne z hrozna odrody Muškát moravský, vypestovanej vo vinohradoch na juhu Slovenska
4. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png Gemius zavádza novú technológiu merania online reklamy, ktorá získala patent v USA Meranie online reklamy nebolo nikdy predtým používané a technológia práve získala patent v USA. Nový softvér už teraz používajú klienti spoločnosti v Poľsku, Rusku a na Ukrajine a tento mesiac boli navyše predložené aj dáta z nemeckého trhu.
3. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png Rioja – kráľovstvo barikových sudov V petržalskej reštaurácii Portofino sa vo štvrtok 10.11.2016 od 19.00 hod. uskutoční výnimočná galavečera spojená s prezentáciou vín španielskeho vinárstva Bodegas Valdemar.
2. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png Terapia štýlom a krásou: jesenné MÓDNE DNI V POLUSE sú späť Ako sa zorientovať v záplave trendy kúskov či sezónnych zliav a akcií? Nad touto otázkou si už viac nemusia lámať hlavu všetky dámy, ktoré zavítajú na MÓDNE DNI V POLUSE. V duchu filozofie Polusu – Radosť každý deň, si od pondelka 7. novembra do soboty 12. novembra môžete vo svojom obľúbenom nákupnom centre vychutnať originálny módny wellness.
1. 11. 2016 icon_dodavatel_small.png 4ka vylepšuje svoj portál Moja zóna: zákazníci môžu uhradiť TO. cez platobnú kartu Súčasťou webu 4ky sa v polovici septembra stal portál Moja zóna, vďaka ktorému majú zákazníci väčší prehľad o svojich aktivovaných produktoch alebo spotrebe. Oddnes sa Moja zóna rozvíja o nové inovatívne funkcionality, ktoré opäť výrazným spôsobom uľahčia Štvorkárom využívanie služieb a produktov 4ky. Napríklad možnosť úhrady niektorého produktu z rady TO. prostredníctvom platobnej karty. Zákazníci sa tak už nebudú musieť starať o to koľko kreditu im ešte na ich predplatenej službe Moja 4ka ostáva.
31. 10. 2016 icon_dodavatel_small.png Atmedia ruší bonusy pre mediálne agentúry aj pre priamych klientov Hlavnou zmenou je zrušenie bonusov pre agentúry a priamych klientov. Aktuálna ponuka televíznych staníc klientom ponúka od tohto roku viac reklamného priestoru, a to najmä vďaka rastúcej sledovanosti.
30. 10. 2016 icon_dodavatel_small.png Pražský komorný balet už onedlho v SND Baletný repertoár SND obohatí v stredu 9. novembra 2016 v historickej budove SND hosťovanie Pražského komorného baletu.
28. 10. 2016 icon_dodavatel_small.png Rádio Devín pripravuje premiéru dramatizácie románu Don Quijote Programová služba RTVS Rádio Devín má pred sebou významnú udalosť. Už 8. novembra sa poslucháči môžu tešiť na premiéru rozhlasovej dramatizácie klasického románu Miguela de Cervantesa Dômyselný rytier Don Quijote de la Mancha.
27. 10. 2016 icon_dodavatel_small.png Kultový film Zväčšenina budú premietať v digitálnej podobe Svetový deň audiovizuálneho dedičstva si pripomíname 27. októbra.
26. 10. 2016 icon_dodavatel_small.png Vianoce v Orangei budú jedna báseň Orange pripravil pre svojich zákazníkov vianočnú ponuku jedna báseň. S novinkami, ktoré im ponúkne od 28.10. 2016, prináša ďalšie užitočné služby a zjednodušuje život v dnešnej digitálnej dobe.
24. 10. 2016 icon_dodavatel_small.png Grayling získal titul Best Business Communication Agency Grayling získal titul Best Business Communication Agency 2016 a upevnil si tak pozíciu v oblasti korporátnej komunikácie v regióne.
23. 10. 2016 icon_dodavatel_small.png Drobci majú za sebou prvý úspech. Na festivale Tofuzi získali cenu Najlepší TV seriál Nový slovenský animovaný seriál DROBCI má na konte prvý úspech v zahraničí, keď na Medzinárodnom festivale animovaných filmov Tofuzi v gruzínskom Batumi získal ocenenie Najlepší TV seriál.
22. 10. 2016 icon_dodavatel_small.png Pivo je najlepšie čerstvé, nefiltrované a z rúk sládka. Ako minulý piatok v Kolkovni Viete ako chutí nefiltrovaná Plzeň? Ešte stále máte šancu ochutnať.
20. 10. 2016 icon_hotel_small.png Jasná túto zimu opäť zažiari, stredisko zverejnilo novinky Do oficiálneho otvorenia lyžiarskej sezóny v Jasnej zostáva ešte viac ako mesiac, no zima sa hlási o slovo o niečo skôr ako po minulé roky. Lyžiari si už môžu pomaly servisovať lyže a tešiť sa na novú tatranskú lyžovačku. Lyžiarske stredisko v Nízkych Tatrách vylepšuje zimnú ponuku služieb a láka na skvelý lyžiarsky zážitok. Komfort v podobe zdokonalenia dopravných zariadení a noviniek pocítia nielen lyžiari, ale i skialpinisti a ubytovaní hostia.
19. 10. 2016 icon_dodavatel_small.png V Medickej záhrade bude Staromestský halloweensky karneval Poslanec mesta za mestskú časť Staré Mesto Martin Borguľa organizuje tento rok už 2. ročník Staromestského halloweenskeho karnevalu. Konať sa bude 27. októbra 2016 v Medickej záhrade.
17. 10. 2016 icon_umelec_small.png RTVS: Víťazstvo na 32. ročníku Košického zlatého pokladu si vyspieval Martin Brečko so skladbou Slová V sobotu 15.októbra sa v košickom Kulturparku uskutočnil finálový koncert pesničkovej súťaže RTVS Košický zlatý poklad.
16. 10. 2016 icon_dodavatel_small.png Už nie je čas na plytvanie jedlom Tesco chce do roku 2020 zo všetkých svojich predajní v strednej Európe ponúkať na dennej báze prebytočné potraviny ľuďom v núdzi. Vyplýva to zo záväzku spoločnosti, ktorý predstavila v októbri tohto roka na konferencii No food to waste v Budapešti.
15. 10. 2016 icon_hotel_small.png Kongres nemusí byť nuda v obyčajnom hoteli, stavte na kúpele Pracovné stretnutia, konferencie a kongresy už nemusia byť len o práci a nude v kongresovej miestnosti hotela bez akýchkoľvek ďalších možností trávenia času. Spojiť sa dá aj príjemné s užitočným a okrem brainstormingu si zamestnanci môžu vo vybraných zariadeniach vychutnať aj krásne prostredie, luxusné ubytovanie, pridané služby, najmodernejšie vybavené priestory, chutnú kuchyňu a to všetko za prijateľné ceny.
13. 10. 2016 icon_hotel_small.png Hotely TMR sa rozrastú o nového člena - Hotel Pošta**** V lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry pribudne počas tohtoročnej zimnej sezóny nový 4-hviezdičkový Hotel Pošta****. 6 podlažný boutique hotel s 24 izbami a 14 apartmánmi s avantgardným, nápaditým a moderným dizajnom poskytne aj tým najnáročnejším klientom vysokú úroveň služieb, silne personalizovaný servis orientovaný na individuálne predstavy a priania hostí. Skiin Ski-out Hotel Pošta**** bude súčasťou nového polyfunkčného Centra v srdci Jasnej.
12. 10. 2016 icon_dodavatel_small.png Žilinská IT firma bodovala vo svete 12.10. 2016 Žilina - IT spoločnosť zo Žiliny získala ako prvá a doposiaľ jediná firma zo Slovenska prestížne medzinárodné ocenenie.
10. 10. 2016 icon_dodavatel_small.png Lúčnica prvýkrát na Plese v opere Úvodný program 17. ročníka dobročinného Plesu v opere sa bude niesť v znamení návratu k slovenským koreňom.
8. 10. 2016 icon_dodavatel_small.png Jameson opäť prichádza na trh s originálnou novinkou Jameson opäť prichádza na trh s originálnou novinkou – trikrát destilovanou Jameson Caskmates, za ktorej vznikom stojí zaujímavý príbeh aj jedinečný spôsob výroby dozrievania Jameson whiskey v sudoch po pive. Vďaka nemu získava táto jemná írska whiskey originálnu chuť s náznakmi chmeľu, kávy a kakaa. Všetko dopĺňa nezameniteľná aróma spájajúca tóny čerstvo pokoseného sena, ovocia, korenín a čokolády.
6. 10. 2016 icon_dodavatel_small.png Biela noc v Bratislave – prinášame podrobný program aj informácie o doprave, spoplatnení aj mapu trasy Divákov čaká legendárny Mrak aj čiastočné spoplatnenie výstav a posilnená regionálna doprava.
5. 10. 2016 icon_dodavatel_small.png Nenaplánovateľné zážitky s Absolut Facet Novinka ABSOLUT Facet symbolizuje množstvo tvárí nočného života, ktorý si človek najviac užije vtedy, keď ho neplánuje.
3. 10. 2016 icon_dodavatel_small.png Zdravé brušká pre celú rodinu Dochádzajú vám nápady v kuchyni? Príďte si do nedele 9. októbra do Polus City Center po štedrú zásobu kulinárskej inšpirácie v rámci kulinárskeho festivalu Týždeň pre zdravé brušká.

1. 10. 2016 icon_dodavatel_small.png Zľavomat hľadá svojho vlogera Zľavomat.sk hľadá svojho vlogera! Nová netradičná pozícia, ktorú ponúka najväčší inšpiračný portál na Slovensku, dá šancu kreatívcom a milovníkom tvorby online videa. A pritom úplne postačí, ak uchádzač miluje natáčanie zaujímavých videí a vlogov.
1. 10. 2016 icon_dodavatel_small.png Od 1. októbra začína vysielanie nová slovenská športová televízia! Kde si ju naladíte? Od soboty, 1.októbra sa na Slovensku rozšíri ponuka športových programov o novú televíziu, ktorej obsahom bude prioritne podpora domáceho športu a marginálne aj kultúry. Licenciu bola žiadateľovi Elements Channel pridelená v júli 2016 (TD/174).
29. 9. 2016 icon_hotel_small.png Leto pritiahlo do hôr o 15% viac návštevníkov Letnému turizmu v Nízkych a Vysokých Tatrách dominovali Slováci. Príjemným prekvapením bol zvýšený počet českých a izraelských návštevníkov. Tatranské horské strediská navštívilo toto leto o 15% viac dovolenkárov ako minulý rok. Aquapark Tatralandia sa v návštevnosti udržal na úrovni minulého roka, Sliezsky záb avný park v poľskom meste Chorzów navštívilo o 23% viac návštevníkov ako minulý rok. Hotelieri spoločnosti Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) zaznamenali 8,5 % nárast v objeme prenocovaní oproti predchádzajúcemu roku.
28. 9. 2016 icon_dodavatel_small.png CREATIVE PRO group sa stala členom Slovak Convention Bureau CREATIVE PRO group posilňuje vo sfére MICE. Do svojho portfólia začlenila spoločnosť EUROKONGRES TEAM s.r.o., jedného z najväčších odborníkov na MICE na Slovensku, následne sa stala členom Slovak Convention Bureau.
26. 9. 2016 icon_dodavatel_small.png Legendárne divadlo L+S získalo legendárneho partnera Predstavenia Štúdia L+S si v nadchádzajúcej divadelnej sezóne 2016/2017 budete môcť vychutnať ešte viac. Od septembra sa jeho partnerom stáva arménske brandy Ararat.
25. 9. 2016 icon_dodavatel_small.png Festival, ktorý zachutí celej rodine! Dochádzajú vám nápady v kuchyni? Príďte si od 3. do 9. októbra do Polus City Center po štedrú zásobu kulinárskej inšpirácie. Druhý ročník rodinného festivalu Týždeň pre detské brušká štartuje už čoskoro.
23. 9. 2016 icon_dodavatel_small.png Hus Burgenlandu - Panónsky festival Už po piatykrát prezentuje Burgenland na jeseň 2016 zážitkový festival „Hus Burgenlandu“
22. 9. 2016 icon_dodavatel_small.png Konferencia New Visions in HR 2016 zaujala programom Spoločnosť HOUR ani tento rok nechýbala na už 9. ročníku konferencie New Visions in HR, z ktorej si priniesla niekoľko postrehov.
20. 9. 2016 icon_dodavatel_small.png Stavebná fakulta STU spoluorganizuje konferenciu ENEF 2016 26.- 28. októbra 2016 sa uskutoční 12. ročník medzinárodnej konferencie ENEF 2016, zameranej prierezovo na problematiku energetickej efektívnosti.
19. 9. 2016 icon_dodavatel_small.png Orange Music Live prichádza do ďalšieho slovenského mesta Obľúbený hudobný projekt Orange Music Live prináša vďaka spolupráci s košickou Tabačkou Kulturfabrik kvalitné koncerty svetových a slovenských hudobníkov aj do metropoly východu. Koncertnú šnúru odštartujú už túto jeseň britskí interpreti Skye a Ross z Morcheeby.
17. 9. 2016 V Tatralandii sa schyľuje k magickej svadbe Láska nepozná hranice. V prípade mexických zaľúbencov z podsvetia - Conchity a Pedra Muerta to platí dvojnásobne. Príbeh lásky zo záhrobia bude už od piatku 16. septembra presahovať hranice nielen reálneho, ale aj toho tropického sveta. Najznámejší liptovský aquapark Tatralandia pozýva o 16. hodine všetkých priaznivcov zábavy na stretnutie dvoch svetov na breh pomyselného Mexického zálivu. Návštevníci sa môžu na chvíľu stať svadobčanmi a byť súčasťou originálnej mexickej svadby v Tatralandii, ktorá tu ešte nikdy nebola a pritom si pozrieť interaktívnu dekoráciu od výtvarníka Jaroslava Čecha. Tá je svojím prevedením svetovým unikátom.
15. 9. 2016 icon_dodavatel_small.png CREATIVE PRO dvakrát v shortliste EuBea 2016! Event a live comm agentúra CREATIVE PRO aj toho roku prihlásila práce do prestížneho európskeho vyhodnocovania EuBea. Vo zverejnených shortlistoch sa slovenská agentúra ocitla hneď dvakrát!
12. 9. 2016 icon_dodavatel_small.png EuBea 2016 zverejnila shortlisty z prihlásených projektov! V Sv. Petrohrade sa bude rozhodovať o osude 114 shortlistovaných projektov spomedzi 276 celkovo prihlásených prác. V Benátkach východu spoznáme už 15. októbra víťazov 11. ročníka prestížnej európskej event & live comm súťaže.
11. 9. 2016 icon_dodavatel_small.png Na MiradEXPO 2016 bude možné vidieť novinky Prešovská spoločnosť Mirad už dlhé roky svojim zákazníkom ponúka sortiment z oblasti plyn-voda-kúrenie, čerpacia technika, krby-pece a kúpeľňové vybavenie. Spokojnosť zákazníkov napĺňa nielen kvalitou svojich služieb, ale aj odbornou komunikáciou, ktorej cieľom je poradiť. V septembri plánuje vlastnú minivýstavu.
8. 9. 2016 icon_umelec_small.png Štartuje 10. ročník grantového programu Talenty Novej Európy Talentované deti a mladí ľudia, zameraní na vedu, umenie a šport, majú šancu získať finančnú podporu z grantového programu Talenty Novej Európy (TNE). Tento program už desiaty rok realizujú spoločnosť SLOVNAFT, a.s., a Stredoeurópska nadácia. Záujemcovia môžu posielať prihlášky do 22. októbra 2016. O najúspešnejších z nich, ktorí si rozdelia spolu sumu 66 00 eur, rozhodne odborná porota
7. 9. 2016 icon_dodavatel_small.png Startup centrum TUKE oživuje východ. Pridaj sa! Startup centrum TUKE podporuje tvorivé nápady na východnom Slovensku. Ponúka motivačné prostredie, poradenstvo i infraštruktúru.
6. 9. 2016 icon_dodavatel_small.png Začína Český a slovenský filmový festival v Austrálii Štvrtý ročník Českého a slovenského filmového festivalu v Austrálii sa začne už zajtra (7. 9. 2016) v Canberre, po hlavnom meste kontinentu sa pridá Melbourne (14. – 23. 9. 2016) a v októbri Sydney (12. – 16. 10. 2016) a Perth (20. – 23. 10. 2016).
5. 9. 2016 icon_dodavatel_small.png Hubert J.E. redizajnoval web Okrem celkového redizajnu obsahuje bohatšie informácie o sekte, a tiež špeciálnu funkciu, ktorá vďaka prepojeniu s Facebookom umožňuje získať zľavu až trikrát 15 % na nákup v e-shope.
3. 9. 2016 icon_dodavatel_small.png Nadácia Orange otvára grantový program e-Školy pre budúcnosť Tretí ročník grantového programu opäť venuje zvláštnu pozornosť téme ochrany pred rizikami využívania digitálnych médií. Na podporu najzaujímavejších projektov aktívnych pedagógov a mimovládnych organizácií Nadácia prerozdelí celkovo 50 000 eur.
30. 8. 2016 icon_dodavatel_small.png Plzeňská reštaurácia v Malackách: Česká hospoda na záhorácky spôsob Aj v Malackách majú svoj kúsok Česka - s pivom, sviečkovou aj Švejkom.
29. 8. 2016 icon_dodavatel_small.png Svet dizajnu na Designbloku, Prague Design and Fashion Week To najlepšie zo súčasného autorského dizajnu zhrnie medzinárodná prehliadka Designblok, Prague Design and Fashion Week.
27. 8. 2016 icon_dodavatel_small.png Kvalitný hokejový turnaj na Liptove Liptovský Mikuláš, 29.7.2016 – SE Aréna. Žiaci 8. ročníkov hokejových tried si zmerali svoje hokejové sily počas konania turnaja, ktorý sa uskutočnil 25.-26.8. v Liptovskom Mikuláši. Išlo už o 18. ročník o pohár primátora mesta Liptovský Mikuláš.
25. 8. 2016 icon_dodavatel_small.png Dni slovenskej kultúry v Luhačoviciach, tento rok s Lasicom a Sládečkovou Akciová spoločnosť Kúpele Luhačovice (Lázně Luhačovice) pripravila v dňoch od 7. do 10. septembra už 4. ročník Dní slovenskej kultúry, ktoré sú jedným z vrcholov kultúrneho leta.
24. 8. 2016 icon_dodavatel_small.png Film ani ve snu! sa bude premietať v 18 slovenských mestách Česko–slovensko–bulharský film o parkúristoch a prvej láske ANI VE SNU! vstúpi do slovenských kín 1. septembra.
23. 8. 2016 icon_dodavatel_small.png IAB Slovakia spúšťa na jeseň Digital Master Course - vzdelávanie v digitálnom marketingu! IAB Slovakia, záujmové združenie, ktorého členmi sú najväčší slovenskí online vydavatelia, mediálne agentúry a ďalší významní hráči digital trhu, vníma problém obsadzovania pracovných pozícií v digitálnom segmente na Slovensku a preto otvára vzdelávanie na poli digitálneho marketingu.
21. 8. 2016 icon_dodavatel_small.png Tvárou letnej kampane Nicolaus Vodka Music Edition je rapper PIL C Nicolaus Vodka ako dlhoročný partner hudobných festivalov si toto leto pre svojich spotrebiteľov pripravila limitovanú hudobnú edíciu fľiaš Nicolaus Vodka Music Edition.
20. 8. 2016 icon_hotel_small.png Horský hotel Hrebienok je znovu otvorený Obľúbený Horský hotel Hrebienok bude od štvrtku 18. augusta 2016 znovu otvorený pre verejnosť. Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) hotel prevzala do vlastníctva v júli 2016 a spúšťa skúšobnú prevádzku.
18. 8. 2016 icon_dodavatel_small.png Cap à l´Est – multižánrový festival v Banskej Štiavnici Festival prezentuje českú poéziu, filmy, šansón, fotografie, tvorbu Lucie Šoralovej, Quasars Ensemble a diela Paula Claudela.
16. 8. 2016 icon_dodavatel_small.png HOUR bude opäť partnerom konferencie NEW VISIONS in HR 2016. Jesenná konferencia NEW VISIONS in HR bude určite patriť k veľmi inšpiratívnym eventom v oblasti ľudských zdrojov v roku 2016. Pôjde o jedinečnú príležitosť stretnúť TOP expertov z oblasti HR zo Slovenska a zahraničia a načerpať tak, počas jedného dňa maximum know how a nových kontaktov. Tohtoročný 9. ročník konferencie sa uskutoční 14. septembra v priestoroch Grand Hotel Pressburg.


15. 8. 2016 icon_dodavatel_small.png Praha ako svetelné divadlo Prahu v októbri už po štvrtýkrát rozžiari festival svetla SIGNAL, ktorý prináša do pražských ulíc trendy v prepájaní kreativity, najnovších technológií a verejného priestoru.
13. 8. 2016 icon_dodavatel_small.png Ružinovský Dedo vie pripraviť burger aj načapovať pivo Hostinec u Deda je ideálnym miestom pre večerné pivo s partiou.
11. 8. 2016 icon_dodavatel_small.png Hrad Devín zažije po prvý raz pravý Cigánsky Bašavel Festival rómskej kultúry Cigánsky Bašavel otvorí svoje brány už 20. augusta na hrade Devín.
10. 8. 2016 icon_dodavatel_small.png Na Chopku bude zraz dračí ch pátrač ov , v Tatralandii vrcholí leto tropickou party Záverečné dobrodružné putovanie tohto leta večernými lanovkami na Chopok pod názvom Dračie Noci sa bude niesť v znamení dračích pátračov. V sobotu 13. augusta sa za legendárnym drakom Demiánom vyberú nielen tí najmenší, aby si užili tajomné dobrodružstvá a popasovali sa so zábavnými úlohami, ktoré na nich čakajú v Rotunde vo výške 2004 m n.m
8. 8. 2016 icon_dodavatel_small.png Prvý ročník TALENT CUPu bol plný hviezd 29 športových hviezd , 1000 divákov, a nespočetné množstvo rozdaných podpisov. Nedeľa na Liptove bola plná športových hviezd. Sily na futbalovom trávniku si zmerali odchovanci mikulášskeho hokeja – tím Hokejové Talenty proti hviezdam slovenského športu v Star Team zostave. Cieľom podujatia bola popularizácia športu v regióne a zároveň finančná aj mediálna podpora mladých športových talentov.
6. 8. 2016 icon_hotel_small.png Volkswagen Maraton Praha láka desaťtisíce bežcov a návštevníkov Praha sa každý máj stáva dejiskom veľkolepej športovej udalosti. Štartovné pole obsadzujú rekreační bežci i svetová špička.
5. 8. 2016 icon_dodavatel_small.png Najlepšie rebierka v meste nájdete v Pivárni u Bizóna Zašitú piváreň stojí za to nájsť.
3. 8. 2016 icon_hotel_small.png Route 66 v Liptovskom Mikuláši: Atmosféra Ameriky s českým pivom Takto chutí Amerika s českým pivom pod Tatrami.

2. 8. 2016 icon_dodavatel_small.png Rekordná rodina v Orangei urobí mesačne aj 10 tisíc hovorov Viac ako polovica slovenských rodín využíva služby Orangeu na to, aby spolu komunikovali. Možnosti neobmedzenej vzájomnej komunikácie, ktoré priniesla služba Navzájom zadarmo od Orangeu, využívajú naozaj naplno. Svedčia o tom štatistiky, ktoré operátor zverejnil. Rodiny, ktoré sú rekordérmi vo vzájomnej komunikácii, dokážu za jeden mesiac uskutočniť viac ako 10 tisíc hovorov, pretelefonovať takmer 6 000 minút či vymeniť si vyše 4 000 správ.
1. 8. 2016 icon_dodavatel_small.png Skoro 200 plavcov odštartovalo tréning pod vedením M. Moravcovej Keď chceš byť najlepší, trénuj ako najlepší! Takmer 200 plavcov z celého Slovenska odštartovalo intenzívny tréning pod taktovkou našej najúspešnejšej plavkyne Martiny Moravcovej. Nadácia Poštovej banky otvára už po siedmykrát plavecký kemp, kde možnosť zatrénovať si po boku dvojnásobnej striebornej olympijskej medailistky dostalo aj 6 detí zo sociálne znevýhodneného prostredia.
30. 7. 2016 icon_hotel_small.png Slovenská študentská firma Irdify na 2. mieste v konkurencii 35 krajín Európy Študenti košického gymnázia na Poštovej ulici (Lenka Mirdová, Juraj Mičko, Michal Pándy, Róbert Balluch a Pavol Drotár) získali 2. miesto v európskom finále Company of the Year 2016 – Najlepšia študentská firma roka 2016. Ich JA Firma sa zaoberá vývojom a výrobou univerzálnych diaľkových ovládačov pre mobilné zariadenia. Na európskej súťaži, ktorá sa konala v dňoch 25. až 27. júla 2016 v Luzerne, predstavilo svoje najlepšie podnikateľské nápady vyše 200 študentov z 36 európskych krajín. Podujatie otvoril prezident Švajčiarskej konfederácie Johann Schneider-Amman.
29. 7. 2016 icon_dodavatel_small.png Svetoznáma Vincentka v priebehu dejín dobyla Viedeň aj Čínu Keď 29. novembra 1780 zomrela vo Viedni cisárovná (a česká kráľovná) Mária Terézia, poznalo už hlavné mesto Rakúska minerálnu vodu z Luhačovíc. Práve od roku 1780 ju vozili luhačovickí občania, nazývaní vodáci, na vozoch v sudoch až do Viedne. Nevieme, či zázračnú vodu z Luhačovíc ochutnal niektorý z cisárov a synov Márie Terézie, Jozef II, či Leopold II. Vieme však, že luhačovickí občania položili základ medzinárodnému ohlasu tejto minerálky, ktorú dnes poznajú aj Číňania.
28. 7. 2016 Posledné dni na prihlásenie práce do EuBea! A to doslovne! Prihlasovanie prác sa uzatvára už 31. 7. 2016.
26. 7. 2016 icon_dodavatel_small.png Natáčanie Četníkov z Luhačovíc opäť v kúpeľoch, tentoraz naposledy Už naposledy sa tento týždeň priamo v Luhačoviciach objavil štáb dobového seriálu Četníci z Luhačovíc, ktorý bude mať 12 dielov a do vysielania Českej televízie v roku 2017 ho pripravuje brnenské štúdio.
24. 7. 2016 icon_dodavatel_small.png Orange modernizuje doručovanie Orange v spolupráci s kuriérskou spoločnosťou DPD spoločne spustili projekt digitálneho podpisovania dokumentov pri doručení. Od augusta tak zákazníci budú mať možnosť vymeniť podpisovanie papierových hárkov za podpis na tablete.

23. 7. 2016 icon_dodavatel_small.png Pivné Tatry za 24 hodín: Najlepší výlet pre milovníkov piva Išli by ste na výlet iba kvôli pivu? My teda áno.
21. 7. 2016 icon_hotel_small.png Bav sa a zdieľaj to s FunFónom z festivalu The Legits Blast Aj toto leto stovky tanečníkov roztancujú Banskú Bystricu. Posledný júlový víkend sa tu opäť uskutoční jedno z najkvalitnejších hip hopových podujatí svetového formátu Outbreak Europe v rámci medzinárodného festivalu The Legits Blast. Návštevníci sa môžu tešiť na kvalitnú hudbu, tanečné vystúpenia, ale aj skvelú zábavu v podobe aktivít a súťaží, ktoré na festival prinesie jeho strategický partner, alternatívny mobilný operátor FunFón.
19. 7. 2016 icon_dodavatel_small.png Bryan Adams po úspešných koncertoch štvrtýkrát opäť na Slovensku Pre fanúšikov kanadského speváka Bryana Adamsa, ktorí radi spomínajú na koncert pred desiatimi rokmi na východe Slovenska, ako aj tých, ktorí sa v tom čase márne snažili zohnať lístky, máme dobrú správu. Po vypredanom koncerte s deväťtisíc tristo návštevníkmi, kedy sa rocková legenda predstavila Slovákom, opäť prichádza so svojou šou.
17. 7. 2016 icon_dodavatel_small.png Zlatý Bažant ‘73 „oprašuje“ tradičné postupy. Nielen v pive Na začiatku apríla priniesol pivovar v Hurbanove na trh novinku Zlatý Bažant ‘73, pivo inšpirované minulosťou. Jej úspešné uvedenie podporil kampaňou v retro štýle, ktorá sa na súťaži Zlatý klinec 2016 stala najúspešnejšou na Slovensk
15. 7. 2016 icon_dodavatel_small.png Prví slovenskí študenti súťažili vo svetovom finále LandRover4x4 Coventry, Spojené kráľovstvo: Slovenskí študenti sa minulý týždeň po prvýkrát zúčastnili svetového finále prestížnej súťaže „Land Rover 4x4 v školách“
14. 7. 2016 icon_dodavatel_small.png Detská dopravná univerzita na Stavebnej fakulte STU v Bratislave Slávnostným privítaním, úvodnou prednáškou a prehliadkou Stavebnej fakulty STU v Bratislave odštartoval v pondelok 11. júla už tretí ročník Detskej dopravnej univerzity 2016 (DDU).
11. 7. 2016 icon_dodavatel_small.png Pripite si s BORCOM Borovičku Slováci odjakživa obľubovali a pripíjali si na zdravie i šťastie pri rôznych príležitostiach. Považujeme ju za tradičný národný nápoj. Novú rýdzo slovenskú borovičku špičkovej kvality, s jemnou a čistou chuťou borievok pod názvom BOREC prináša na trh ST.NICOLAUS.
3. 7. 2016 icon_dodavatel_small.png Viete, čo je nové v našom hlavnom meste? Tu sa to dozviete Kto hľadá, nájde. Ak bývate v hlavnom meste a chcete vedieť, čo nové sa deje v meste, všetko nájdete na internete.
27. 6. 2016 icon_dodavatel_small.png Grantový program Viac umenia podporí mladých tvorcov Umelcom niekedy chýba málo k dokončeniu ich diela. V programe Viac umenia môžu získať až 3 000 €

24. 6. 2016 icon_umelec_small.png Na EURO 2016 sa predstavuje aj Slovensko a jeho kultúra V bránke Moravianska Venuša, v obrane Mysliteľ od Gustava Rodina, v zálohe bohyňa Niké zo Samotrasu a v útoku Picassova Hlava ženy.
23. 6. 2016 Svätojánska noc má v Tatrách magickú moc Oslavu letného slnovratu v Tatrách podčiarkne už zajtra nočný vývoz lanovkami, starostlivo pripravená večera vo výške 1751 m n.m. a ďalšie zaujímavé zážitky.
20. 6. 2016 icon_umelec_small.png Festival Letní Letná pozýva do Prahy špičky nového cirkusu Medzinárodný festival nového divadla a cirkusu predstaví medzi 18. augustom a 4. septembrom hviezdnych artistov z celého sveta.
17. 6. 2016 icon_hotel_small.png Leto na Liptove otvárajú veľkým testom atrakcií Leto na horách a pri vode otvorí veľká testovačka letných atrakcií Summer Battle Opening.
16. 6. 2016 icon_hotel_small.png Tatralandia predstavuje novinku leta – trenažér pre surferov Najväčší a najzábavnejší slovenský Aquapark Tatralandia už nie je len prímorským, ale aj surferskym rajom.
15. 6. 2016 icon_umelec_small.png NEON festival privíta aj slovenské a české hviezdy tanečnej scény Fanúšikovia elektronickej a tanečnej hudby, máte sa na čo tešiť! Na NEON festivale, jedinečnom svojho druhu na Slovensku, privítajú okrem zahraničných umelcov, aj zaujímavé česko-slovenské mená, ktoré sa spoločne v takomto zložení na domácej scéne ešte neobjavili.
14. 6. 2016 icon_hotel_small.png V Luhačoviciach sa bude konať 4. ročník prehliadky ochotníckych divadelných súborov Navštívte Luhačovické divadelné stretnutie v dňoch 16. - 18. 6. 2016
13. 6. 2016 icon_dodavatel_small.png Poznáte najoceňovanejšie pivo na Slovensku? Ak je medzi vašimi obľúbenými pivami Zlatý Bažant, znamená to , že aktuálne holdujete najúspešnejšiemu pivu u nás!
11. 6. 2016 icon_dodavatel_small.png Spojili sa pre dobrú vec, Nadácia Orange podporí ich nápady Nadácia Orange opäť podporí prospešné aktivity, ktoré pomáhajú rozvoju komunít, dobrovoľníctva a hľadaniu spoločných riešení na miestne či celospoločenské problémy.
9. 6. 2016 icon_hotel_small.png Kompletný program Magio Pláže na jún Kompletný program Magio Pláže na jún
8. 6. 2016 icon_umelec_small.png RTVS ponúka absolventskú prax Pre absolventov stredných a vysokých škôl je možné začať kariéru v RTVS aj účasťou na absolventskej praxi v dĺžke 3 až 6 mesiacov, vo vyštudovanom odbore.
5. 6. 2016 icon_dodavatel_small.png Máte chuť na tradičné jedlo a dobre načapované pivo? Navštívte tieto podniky na strednom Slovensku K pivu a haluškám dostanete bonus v podobe krásneho prostredia.

5. 6. 2016 icon_dodavatel_small.png Google spúšťa ďalšie kolo grantov na podporu online žurnalistiky V apríli minulého roka predstavila spoločnosť Google tzv. Digital News Initiative (DNI), iniciatívu na podporu kvalitnej digitálnej žurnalistiky s využitím technológií a inovácií, do ktorej sú zapojení aj významní európski vydavatelia.
1. 6. 2016 icon_dodavatel_small.png Cena Nadácie Orange za rok 2015 pozná svojich víťazov Nadácia Orange ocenila výnimočné mimovládne organizácie už po siedmy raz. Víťaznú trofej si zo slávnostného gala večera v kategóriách Sociálna inklúzia, Vzdelávanie a Komunitný rozvoj odnieslo 11 z celkovo 92 prihlásených organizácií. Po tretíkrát udelili aj Cenu za občiansku angažovanosť.
31. 5. 2016 icon_dodavatel_small.png Cofely sa mení na Engie Services Líder v oblasti energetiky a komplexnej správy nehnuteľností, spoločnosť Cofely, vystupuje od mája na slovenskom trhu pod novým názvom ENGIE Services.
28. 5. 2016 icon_dodavatel_small.png Redbreast na Slovensku oficiálne distribuuje Pernod Ricard Slovakia Svetovo najpredávanejšia a jedna z najviac oceňovaných írskych single pot still whiskey Redbreast má na Slovensku nového oficiálneho distribútora.
26. 5. 2016 icon_umelec_small.png Eurokontext.sk 2016: Dva skvosty z dielne Národného divadla Brno Epos o Gilgamešovi, oratórium pre soprán, tenor, barytón, basové sóla, zbor a orchester dokončil Bohuslav Martinů ešte v roku 1966 v Nice.
24. 5. 2016 icon_dodavatel_small.png Konferencia Economic Policy in a Dynamic Environment Spoločná výročná konferencia Slovenskej ekonomickej spoločnosti a Rakúskej ekonomickej spoločnosti NOeG-SEA 2016
23. 5. 2016 icon_dodavatel_small.png Orange sa mení: Spája ľudí s tým, na čom im v živote záleží Značka Orange sa mení. Potom ako Orange na viacerých medzinárodných trhoch predstavil svoju novú rolu, predstavuje ju aj na Slovensku: Spájať ľudí s tým, na čom im záleží.
22. 5. 2016 icon_umelec_small.png Compañía Antonio Gades v SND: Vášeň, zrada, smrť a flamenco „Tancovať som začal od hladu, moje povolanie prišlo až neskôr..." (Antonio Gades)
20. 5. 2016 icon_umelec_small.png Simon Boccanegra v Opere SND: Aká je cena za politický úspech? Aká je osobná cena za politický úspech? Aj to je otázka, ktorú rozoberá jedna z najdramatickejších opier talianskeho skladateľa Giuseppe Verdiho Simon Boccanegra.
19. 5. 2016 icon_umelec_small.png 25. ročník Cresta Awards na Slovensku O osude prác budú rozhodovať nielen kreatívci v Bejrúte, Caracase, Kodani, Lisabone, Hamburgu, Jakarte, ale 7. júla 2016 aj porota v Bratislave.
18. 5. 2016 icon_umelec_small.png Z Krištáľového krídla je úspešná značka s rešpektom Už 20 rokov oceňuje výsledky tvorivej práce osobností Slovenska v rôznych oblastiach spoločenského, hospodárskeho, vedeckého, športového a kultúrneho života.
16. 5. 2016 icon_dodavatel_small.png Business Insider už aj na poľskom trhu Business Insider, najprestížnejší svetový biznis online magazín, expanduje. Dnes predstavuje už tretie európske vydanie - Business Insider Poland.
14. 5. 2016 icon_umelec_small.png ROMEO A JÚLIA: Nesmrteľná romanca očami kontroverzného režiséra Odkaz je jednoduchý. Každá láska, ak je skutočná, je tragická. Pretože láska nie je harmóniou, je vojnou. Vždy. Či hovoríme o svete zvierat, alebo o svete ľudí.
13. 5. 2016 icon_dodavatel_small.png Skvelý Sauvignon Blanc v Parcafe 19. mája od 19.00 hod. sa uskutoční v bratislavskej reštaurácii Parcafe výnimočná galavečera a prezentácia vín z produkcie rakúskeho vinárstva Weingut Tement.
10. 5. 2016 CREATIVE PRO zakladá regionálnu konferenciu, prvým rečníkom šéf marketingu Microsoftu! Prvým rečníkom bude globálny šéf marketingu spoločnosti Microsoft, Bjὂrn Wigforss. Komorná konferencia má ambíciu pravidelnosti.
9. 5. 2016 Hotel Magnólia prichádza s novým kongresovým balíkom Spojením reštaurácie a kongresových priestorov dokážeme usporiadať podujatie až pre 300 osôb.
7. 5. 2016 Legendárna Karosa opäť na cestách! Roztočené kolesá a naštartovaný motor vytuningovaného autobusu z roku 1977 sú jasným dôkazom toho, že leto je za rohom.
5. 5. 2016 Kúpeľnú sezónu v Luhačoviciach otvoria zajtra, ťahákom je Lucie Bílá Atraktívna kultúrna sezóna v Kúpeľoch Luhačovice sa začína Otváraním prameňov.
30. 4. 2016 icon_dodavatel_small.png Filmový festival v Trenčianskych Tepliciach pokračuje Na neprerušenú tradíciu filmových predstavení a osláv filmového umenia v kúpeľnom mestečku na Považí nadviaže v dňoch 23. – 26. júna 2016 už 24. ročník podujatia.
29. 4. 2016 Severské eventy sú priemerné, ale Evento Awards predčila mnohé ceremónie odovzdávania ocenení Gala Evento Awards nadpriemerne, severské eventy kopírujú celoeurópsky benchmark.
26. 4. 2016 icon_dodavatel_small.png ÚPSVR: Najväčší veľtrh pracovných príležitostí JOB EXPO 2016 Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny pripravuje už šiesty raz najväčší veľtrh pracovných príležitostí na Slovensku Veľtrh práce - JOB EXPO 2016.
25. 4. 2016 icon_dodavatel_small.png Ericsson zabezpečí videoprenos z olympiády v Riu! Riešenie spoločnosti Ericsson zabezpečí vysoko kvalitné a spoľahlivé HD vysielanie pre milióny divákov počas Letných olympijských hier v Rio de Janeiro
23. 4. 2016 icon_dodavatel_small.png Veľké vína z Bordeaux v Parcafe V bratislavskej reštaurácii Parcafe sa vo štvrtok 28.4.2016 uskutoční galavečera a prezentácie vín z produkcie vinárstva Domaine de Chevalier, ktorej sa osobne zúčastní pán Rémi Edange!

20. 4. 2016 icon_hotel_small.png Nitrianske univerzitné dni po štrnásty raz Nitrianske univerzitné dni štartujú od 25. apríla do 5. mája.
18. 4. 2016 icon_dodavatel_small.png Orange Music Live pokračuje Na sériu koncertov svetových i slovenských interpretov pod hlavičkou projektu Orange Music Live nadväzujú ďalšie kvalitné spevácko-hudobné formácie – americké zoskupenie Scott Bradley's Postmodern Jukebox a Nouvelle Vague z Francúzska.
17. 4. 2016 icon_hotel_small.png RED event bol prehliadkou modernej audiovizuálnej techniky Red Digital Cinema v Londýne predstavil v Mediálnom centre PEVŠ študentom Fakulty masmédií a odbornej verejnosti kameru RED WEAPON a novinku RED SCARLET-W.
14. 4. 2016 Na Slovensko prichádza jeden z najväčších koučov všetkých dôb Dr. Marshall Goldsmith je svetovou autoritou v pomoci manažérom pri dosahovaní pozitívnych a dlhotrvajúcich zmien v ich správaní a vedení pracovných tímov.
13. 4. 2016 icon_dodavatel_small.png PEVŠ partnerom súťaže Zlatá klapka Paneurópska vysoká škola bola partnerom a účastníkom IV. ročníka celoslovenskej súťaže v audiovizuálnej a multimediálnej tvorbe detí a mládeže Zlatá klapka 2016.
12. 4. 2016 icon_hotel_small.png Preskúmajte tento rok Nitru naplno! Najlepšou vstupenkou na jej spoznávanie je regionálna karta Tourist Card Ak patríte medzi gurmánov a radi spoznávate nové chute a rôzne regionálne špeciality, určite neváhate za nimi cestovať.
6. 4. 2016 icon_umelec_small.png Nikolaj Nikitin / EXXPPNNSS ensemble – Slovak sounds Nahrávku otvára sláčikové kvarteto skladateľa a saxofonistu Nikolaja Nikitina.
5. 4. 2016 icon_umelec_small.png Skladateľ Milan Novák vzdáva svojou novinkou hold harfe Originálny titul slovenskej vážnej hudby.
4. 4. 2016 Zlatý klinec 2016: Registrácia bude spustená začiatkom mája Víťazov národnej súťaže kreativity spoznáme 10. júna 2016 v bratislavskom Istropolise.
2. 4. 2016 icon_hotel_small.png Lyžiari v apríli opäť ušetria na šikovnom predplatnom Od 1. apríla vstupuje do predaja cez e-shop www.gopass.sk atraktívny celosezónny skipas Šikovná sezónka.
1. 4. 2016 Štefan Kozák je členom advisory board EuBEA Festivalu Najväčší event & live comm profesionáli sa stretli, aby naplánovali festival a doladili jeho smerovanie a obsahovú dramaturgiu.
5. 2. 2016 icon_hotel_small.png Medzinárodné preteky v zjazde na bicykloch priamo v nákupnom srdci Bratislavy! Nákupné a spoločenské centrum OC CENTRAL sa 13. februára premení na pretekársku arénu.
4. 2. 2016 icon_dodavatel_small.png V Slovenskom raji sú stále veľmi dobré podmienky na lyžovanie **Využite priaznivé počasie na lyžovačku v stredisku SKI Gugel Ml Využite priaznivé podmienky nastávajúceho víkendu, ktoré by mali priať lyžovaniu.
3. 2. 2016 icon_umelec_small.png Jazzová novinka Kaunis Five spojila hudobníkov z troch krajín Vyšehradskej štvorky Slovenský jazz s medzinárodným presahom. Projekt Kaunis Five spája hudobníkov z troch krajín Vyšehradskej štvorky. Slovensko, Česko, Poľsko.
2. 2. 2016 icon_hotel_small.png Čas na zjazdovke odmeria nová Audi Ski Aréna V lyžiarskom stredisku v Tatranskej Lomnici si lyžiari na svahu Čučoriedky západ (východná strana svahu) môžu odmerať čas svojej jazdy vďaka novinke Audi Ski Aréne.
1. 2. 2016 icon_hotel_small.png Počet návštevníkov v Spa Aphrodite stúpa! Kúpele Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach spĺňajú predstavu o dokonalom pôžitku, skvelom relaxe a o priaznivom pôsobení termálnej liečivej vody na organizmus.
29. 1. 2016 icon_umelec_small.png Trubkár Ondrej Juraši vydáva debutový album Post Aj rok 2016 bude pestrý na domáce jazzové novinky.
29. 1. 2016 icon_dodavatel_small.png Odmena za vysvedčenie pre školákov - zľavnené 3-dňové lyžovanie v Slovenskom raji SKI Gugel Mlynky poskytne deťom a juniorom mimoriadne 50% zľavy
26. 1. 2016 icon_hotel_small.png Gurmánske túžby splní už po tretí krát Von Roll Culinary Week Tatry mountain resorts, a.s.
21. 1. 2016 icon_hotel_small.png Vývoj klientely v Kúpeľoch Luhačovice, a. s., v roku 2015 opäť priaznivý Kúpele Luhačovice zaznamenali vlani nárast pobytových dní o 5 %
20. 1. 2016 icon_hotel_small.png Lyžiari budú lietať vzduchom V Jasnej pod Chopkom budú lyžiari doslova lietať vzduchom.
19. 1. 2016 Novým predsedom BTL sa stal Milan Kováčik Na ostatnom Valnom zhromaždení BTL event & live comm association bol zvolený nový predseda.
19. 1. 2016 icon_dodavatel_small.png V Slovenskom raji sú vynikajúce podmienky na lyžovanie SKI Gugel Mlynky má na zjazdovkách 45 cm snehu
18. 1. 2016 icon_hotel_small.png Na Skalnatom plese vyrástla rodinka gigantických snehuliakov V tatranských lyžiarskych strediskách panuje pravá zimná nálada.
14. 1. 2016 icon_hotel_small.png Karlove Vary čaká mimoriadna sezóna, uplynulo 700 rokov od narodenia ich zakladateľa Pri pobyte v Bohemia-lázních v Karlových Varoch spomínajte na Karla IV
13. 1. 2016 icon_dodavatel_small.png Tatry mountain resorts Na svah prichádza smart lyžiar.
7. 1. 2016 icon_dodavatel_small.png Zákazníci Telekomu môžu využívať 4G už aj v roamingu Po výraznom rozšírení pokrytia 4G sieťou a štarte komerčnej prevádzky LTE s rýchlosťou až 300 Mbps Telekom zákazníkom prináša ďalšiu 4G novinku.
5. 1. 2016 icon_dodavatel_small.png Creo/Young & Rubicam má nového riaditeľa. Zo Zaraguzy Reklamná agentúra Creo/Young & Rubicam má nového výkonného riaditeľa. Na pozícii bude pracovať Ľubomír Matejovič.
4. 1. 2016 icon_dodavatel_small.png Spravodajstvo na slovenskom internete aj naďalej vedie Sme.sk Najnavštevovanejším webom v kategórii Spravodajstvo na slovenskom internete je aj naďalej server Sme.sk.
17. 12. 2015 icon_dodavatel_small.png Tatranským lyžiarskym strediskám sa do Vianoc podarí otvoriť viac ako 80% zjazdoviek Už od zajtra pribúdajú lyžiarom nové kilometre vysnežených zjazdoviek, otvárajú sa zjazdovky v Tatranskej Lomnici, na Štrbskom Plese, ale aj na Chopku.
15. 12. 2015 icon_umelec_small.png Bratislava Trombone Quartet vydávajú po viac ako dvoch desaťročiach remastrovaný debut Špecifický nástroj s jasne rozpoznateľným zvukom.
14. 12. 2015 icon_hotel_small.png Hľadá sa King of Hills Tatry mountain resorts, a.s.
11. 12. 2015 icon_umelec_small.png Nikolaj Nikitin, EXXPPNNSS ensemble a Martin Gerboc predstavujú album Slovak sounds Hudba, výtvarné umenie a poézia v originálnom celku.
10. 12. 2015 icon_hotel_small.png Vyskúšajte kongresový pobyt, či firemnú akciu v Bohemia-lázních v Karlových Varoch Svetoznáme kúpele zabezpečia vaše firemné aktivity
9. 12. 2015 icon_umelec_small.png Debutový album saxofonistu Martina Uhereka je plný jazzovej tradície Debutový album výrazného zástupcu mladej jazzovej generácie.
8. 12. 2015 icon_dodavatel_small.png Ostrý súboj K1 v réžii silných bojovníkov a krehkých žien. Tatry mountain resorts, a.s.
7. 12. 2015 icon_hotel_small.png Slovenských novinárov očarila predvianočná Praha Ubytujte sa v SIVEK HOTELS a užívajte si magickosť adventnej Prahy
3. 12. 2015 icon_umelec_small.png Vypočujte si slovenské balady s rukopisom Roberta Pospiša a Martina Sillaya Hudobná dvojica Robert Pospiš a Martin Sillay prichádza s novým albumom.
2. 12. 2015 icon_dodavatel_small.png Sezónu v Jasnej odpáli hollywoodsky večer Tatry mountain resorts, a.s
1. 12. 2015 icon_umelec_small.png Hudba Leoša Janáčka dostane svoj jazzový kabát aj v Bratislave už vo štvrtok Významného českého skladateľa Leoša Janáčka si uctia po Banskej Štiavnici a Liptovskom Mikuláši už 3. decembra aj bratislavskom Divadle Tower Stage.
30. 11. 2015 icon_umelec_small.png Poznáme laureátov Ceny Nadácie Tatra banky za umenie 2015 Sošku Múzy si uplynulý víkend odniesli Vojtek, Spišák, Longauer, Moyzesovo kvarteto, Fӧldvári - in memoriam a Laubert.
27. 11. 2015 icon_hotel_small.png Tatry mountain resorts, a.s Lyžiarske stredisko Jasná si z Kitzbühelu odnieslo cenného Oskara
26. 11. 2015 icon_umelec_small.png Hudobný fond vydáva Zeljenkove symfónie a šíri hudbu Romana Bergera Vydavateľstvo Hudobný fond pripravilo pre poslucháčov vážnej hudby mimoriadne silný záver kultúrneho roka.
25. 11. 2015 icon_hotel_small.png Morava je atraktívnym cieľom pre Slovákov, lákajú kúpele Luhačovice i ZOO Zlín ZOO Zlín pozná 600 000 návštevníka, pochádza zo slovenskej Prievidze
24. 11. 2015 icon_umelec_small.png Princezné, ako ste ich nikdy nevideli. V Bratislave bude výstava Twisted Heroes Blížia sa Vianoce, čas, kedy sa rodiny uvelebia pred televízormi rôzneho druhu a veľkosti, aby si na nich opäť mohli pozrieť svoje obľúbené rozprávky.
23. 11. 2015 icon_hotel_small.png Tatranské svahy sa už naplno zasnežujú Tatry mountain resorts, a.s
20. 11. 2015 icon_hotel_small.png Strávte zimnú dovolenku v jednom z top lyžiarskych stredísk Vychutnajte si lyžovačku a čaro zimného wellnessu so Soreou
19. 11. 2015 icon_umelec_small.png Bratislavský KlezMORE má za sebou úspešný druhý ročník Vypredaný koncert domácich Preßburger Klezmer Band a dve mimoriadne vydarené hudobné návštevy z Rakúska.
18. 11. 2015 icon_hotel_small.png Ak Silvester, tak v Bohemia-lázních v Karlových Varoch, už od 62 eur za noc Najlepší záver roka je v svetoznámych kúpeľoch
16. 11. 2015 icon_hotel_small.png Na južnej strane Chopku spustili snežné delá Počas uplynulého víkendu sa spustili snežné delá na južnej strane Chopku v úseku zjazdovky č. 33 Chopok - Predné Dereše.
12. 11. 2015 icon_dodavatel_small.png Robert Lewandowski sa stal novým ambasádorom svetového výrobcu smartfónov Robert Lewandowski, kapitán poľskej futbalovej reprezentácie sa stal novým ambasádorom Huawei pre vybrané oblasti Európy vrátane Slovenska.
11. 11. 2015 Event House Žilina - nový eventový priestor V Žiline vznikol jedinečný eventový priestor, multifunkčná dizajnová hala.
11. 11. 2015 icon_hotel_small.png Za voňavým adventom, nákupmi a vianočnými trhmi sa vyberte do blízkej metropoly. Ubytujte sa v SIVEK HOTELS a užívajte si pohodlie a predvianočnú Prahu.
9. 11. 2015 Agentúra CREATIVE PRO opäť úspešná na EUBEA 2015 Agentúra CREATIVE PRO potvrdila, že patrí medzi európsku eventovú špičku.
9. 11. 2015 icon_hotel_small.png Vychutnajte si módnu prehliadku a luxusné ubytovanie v hoteli The Grand Vígľaš**** Na zámku Vígľaš sa aj tento rok odohrá The Grand Fashion Show
6. 11. 2015 icon_umelec_small.png Vychádzajú dve zásadné symfónie Vladimíra Bokesa Skladateľ, vysokoškolský pedagóg kompozície, organizátor hudobného života, profesor VŠMU a výrazná osobnosť slovenskej hudobnej kultúry z prelomu 20. a 21. storočia.
5. 11. 2015 icon_dodavatel_small.png O2 ponúka novým aj starým zákazníkom neuveriteľných 200 eur! Ako získať tento bonus? Už od zajtra prináša O2 pre svojich zákazníkov bonus za prenos telefónneho čísla vo výške až 200 eur.
2. 11. 2015 icon_dodavatel_small.png Inteligentná aplikácia ZoneCode spája vernostné karty do jednej V súčasnosti je už len málo obchodníkov, ktorí sa svojich zákazníkov nesnažia nejakým spôsobom odmeňovať, či zvýhodňovať a motivovať k opakovanému nakupovaniu.
30. 10. 2015 icon_hotel_small.png First minute pobyty na rok 2016 v Kúpeľoch Luhačovice so zľavou až 20 % Rezervujte si v Kúpeľoch Luhačovice atraktívne pobyty so zľavami
27. 10. 2015 icon_dodavatel_small.png Aj vaše dieťa môže navrhnúť hračku, ktorú bude predávať v IKEA! Predstavte si, že dieťa navrhne dizajn výrobku IKEA.
26. 10. 2015 icon_dodavatel_small.png SME.sk spúšťa postupný redizajn spravodajskej časti webu SME.sk spúšťa redizajn sekcií tech.sme.sk, kultura.sme.sk a romovia.sme.sk.
22. 10. 2015 icon_hotel_small.png Bohemia-lázně, a. s., Karlove Vary ponúkajú cenovo a vzdialenostne dostupné pobyty Návštevnosť Čechov a Slovákov v Karlových Varoch brzdia 3 stereotypy
21. 10. 2015 icon_umelec_small.png Violončelový modráčik – originálna učebnica pre malých aj veľkých čelistov Edukačných hudobných publikácii nebude na slovenskom trhu nikdy dosť.
20. 10. 2015 icon_umelec_small.png Slováci prvý krát zvíťazili na prestížnom festivale v Cannes Cenu za najlepší 3D film na prestížnom festivale Cannes Corporate Media & TV Awards 2015 si po prvý raz v histórii tohto podujatia odniesli Slováci.
15. 10. 2015 icon_umelec_small.png Špeciálne sklo ochráni vzácne artefakty Egyptského múzea v Paríži Ako vystaviť a zabezpečiť vzácne artefakty, z ktorých mnohé prečkali stáročia na morskom dne?
14. 10. 2015 icon_dodavatel_small.png SME vydalo aplikáciu pre iPad a spustilo nový web SME+ Webová skupina spravodajského portálu SME.sk spustila dve nové služby.
12. 10. 2015 icon_hotel_small.png Čo sa môže nazývať Vincentkou? Vincentka vo fľašiach je rovnako účinná ako priamo z prameňa
9. 10. 2015 icon_hotel_small.png Kriváň nie je len v Tatrách, ten karlovarský navracia zdravie diabetikom Máte cukrovku? Pomôžu vám Karlove Vary
8. 10. 2015 icon_umelec_small.png Viedenský festival KlezMORE prinesie do Bratislavy tri silné koncerty Bratislava bude patriť židovskej klezmerovej hudbe.
6. 10. 2015 icon_umelec_small.png Skladateľ Peter Martinček predstaví svoju tvorbu v kanadskom Toronte Držiteľ ceny Jána Levoslava Bellu v Kanade predstaví CD Peter Martinček Van Grob – Symphony No. 2 & Symphony No. 3 a hudbu z oceňovanej Symphony No. 4.
5. 10. 2015 icon_hotel_small.png Tatranská Lomnica je medzi svetovými TOP lyžiarskymi rezortmi Najväčší svetový lyžiarsky portál Skiresort.info zverejnil víťazov najlepších lyžiarskych stredísk prostredníctvom svojho podrobného monitorovania v Test Winner 2015.
1. 10. 2015 icon_umelec_small.png Ceny Hudobného fondu 2015 upozorňujú na výrazné osobnosti nášho umenia Osobnosti, ktoré si zaslúžia pozornosť.
30. 9. 2015 icon_umelec_small.png Ako zobrať za svoj život zodpovednosť a byť viac slobodný, šťastný a úspešný Dňa 10.10.2015 sa uskutoční tento rok už 2. celodenné podujatie osobného rozvoja, inšpirácie a radosti RealWoman inšpirujúci deň v hoteli Bratislava.
29. 9. 2015 icon_dodavatel_small.png McDonald´s po prvý raz vloží do svojho burgra typickú pochúťku z Liptova! Oslavy 20. výročia McDonald´s na Slovensku naberajú na obrátkach.
28. 9. 2015 icon_hotel_small.png Užite si pravý Halloween s bohatým programom v hotelovej sieti Sorea Jesenné potulky po Slovensku so SOREOU so zľavami
24. 9. 2015 icon_umelec_small.png Pressburger Klezmer Band vydávajú očakávaný album Tsvantsik Yorn Na novinku jednej z našich najúspešnejších world music kapiel si museli fanúšikovia počkať dlhé tri roky.
22. 9. 2015 icon_hotel_small.png Prvý ročník Grand Openingu zaujal bohatým programom Zámocký hotel The Grand Vígľaš oslávil prvé výročie otvorenia hotela
18. 9. 2015 icon_hotel_small.png V Tatrách začala výhodná a farebná jeseň Jeseň v Tatrách hýri pestrými farbami, ale aj zaujímavými zľavami.
18. 9. 2015 icon_umelec_small.png Štefan Kozák speakrom na Global Event Forum Už po tretíkrát bude Štefan Kozák, managing director pre Slovensko a Českú Republiku, agentúry CREATIVE PRO rečníkom na Global Event Forum v ruskom St. Petrohrade.
17. 9. 2015 icon_hotel_small.png V Jánskej doline na Liptove vyrástlo Drevené kráľovstvo! Jánska dolina na Liptove sa premenila na Drevené kráľovstvo.
16. 9. 2015 icon_dodavatel_small.png Jeseň v Poluse zabaví a roztancuje malých, veľkých aj hravých Pochytila vás jesenná melanchólia? V Poluse ju zo seba veľmi rýchlo strasiete!
10. 9. 2015 icon_dodavatel_small.png CREATIVE PRO group s novým managing CREATIVE PRO group, skupina pôsobiaca v oblasti live a event marketingu na slovenskom, českom trhu ako aj v zahraničí...
9. 9. 2015 icon_dodavatel_small.png Šikovná sezónka bude opäť v predaji, lyžiar s ňou ušetrí až 151 eur Lyžovačka je za dverami a tatranské strediská už teraz myslia na to, s akou ponukou oslovia lyžiarov na zimnú sezónu 2015/16.
8. 9. 2015 icon_hotel_small.png Slovenské elektrárne dodávajú energiu prírode aj v regióne Horná Nitra Turistická destinácia REGIÓN HORNÁ NITRA - BOJNICE pripomína ľudového liečiteľa Fraňa Madvu
7. 9. 2015 icon_hotel_small.png Kúpele Rajecké Teplice ubytovali ukrajinskú futbalovú reprezentáciu Najluxusnejší hotel v Kúpeľoch Rajecké Teplice, a. s., Aphrodite Palace **** sa stal obľúbeným miestom pobytu zahraničných futbalových reprezentácií.
3. 9. 2015 icon_umelec_small.png Preßburger Klezmer Band oslávia dvadsať rokov existencie novým albumom Dvadsať rokov v znamení klezmerovej hudby.
2. 9. 2015 icon_hotel_small.png Miloslava Fialová a Jitka Boráňová sú nominované na Výročnú cenu AHR ČR 2015 Za špičkovými výsledkami luhačovického hotela Alexandria sú ženy
25. 8. 2015 Leto v Tatralandii vyvrcholí Summer beach party s Darou Rolins 29. - 30. augusta vkročia návštevníci Tatralandie nielen pod palmy do tropického sveta, ale aj do víru nekončiaceho tanca a zábavy.
20. 8. 2015 icon_hotel_small.png Investície prilákali do Rajeckých Teplíc za polrok o 13 % viac návštevníkov Kúpeľom Aphrodite Rajecké Teplice rastie klientela
18. 8. 2015 “Eventovky”, prihláste svoje práce do EuBEA! Aj toho roku sa uskutoční European Best Event Awards. Minulý rok tam dve slovenské agentúry zarezonovali a celkom slušne. Je čas, aby o nás bolo počuť viac.
14. 8. 2015 icon_hotel_small.png Hotelová sieť SIVEK HOTELS uspokojí každého - aj Pretty woman, či pivárov Zážitková turistika v Prahe láka na nepreberné množstvo akcií
11. 8. 2015 icon_umelec_small.png Deň otvorených dverí TV Markíza s Cuky a Luky sa blíži. Aký bude program a doprava? Deň otvorených dverí DOD Markíza bude poslednú augustovú sobotu.
7. 8. 2015 icon_umelec_small.png Začína sa nová séria SuperStar! Pripravte sa na viacero noviniek v pravidlách Fenomén hudobných reality show je späť! Už 30. augusta odštartuje na obrazovkách televízie Markíza a Nova nová séria najslávnejšej speváckej show sveta – SuperStar.
5. 8. 2015 icon_umelec_small.png Spoločnosť reaguje na dianie okolo Domu spisovateľov: Iba prevádzka Night clubu je v budove tejto chvíli zmysluplná Spoločnosť ARTHUR DS, vstúpila do manažmentu nehnuteľnosti Dom spisovateľov v septembri roku 2012.
3. 8. 2015 icon_dodavatel_small.png Na čerpačky Shell prichádza nová limitovaná edícia modelov Ferrari z kolekcie Shell V-Power LEGO Spoločnosť SHELL Slovakia s.r.o. opäť prichádza na čerpacie stanice s limitovanou edíciou modelov Ferrari z legendárnych LEGO® kociek.
2. 8. 2015 icon_umelec_small.png Saxofonisti Nikolaj Nikitin a Peter Dobai vyrážajú na originálne turné Originálne spojenie dvoch výrazných saxofonistov.
30. 7. 2015 icon_hotel_small.png Vyskúšajte zážitkové atrakcie v Podpolianskom regióne THE GRAND RETRO SHOW 2015 Premiéra prehliadky historických vozidiel na Zámku Vígľaš
29. 7. 2015 icon_dodavatel_small.png Slovensko si zvolilo tých najlepších Superbrands je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek.
27. 7. 2015 icon_umelec_small.png Do boxera Tomiho Kida sa zahryzne MUFUZA a Československý lev Slnečný a opäť tropický, no najmä športový bude nadchádzajúci víkend v mikulášskom Aquaparku Tatraladnia.
24. 7. 2015 icon_dodavatel_small.png Tatralandia je rajom pre surferov Mikulášsky Aquapark Tatralandia sa počas leta zmenil na raj surfistov.
22. 7. 2015 icon_umelec_small.png Hudobná pocta skladateľovi Leošovi Janáčkovi odznie naživo v dvoch slovenských mestách Hudobný počin roka a Jazzová nahrávka roka.
20. 7. 2015 icon_hotel_small.png V Bohemia-lázních, a. s., Karlove Vary sa lieči aj odpočíva Karlove Vary sú naďalej špičkou v poskytovaní kúpeľnej starostlivosti
17. 7. 2015 icon_hotel_small.png Skúste stráviť leto na Hornej Nitre Turistická destinácia RHNB láka na vodu, atrakcie a pamiatky
15. 7. 2015 icon_hotel_small.png Kúpele Rajecké Teplice sú plné noviniek pre očistu tela a mysle, ale i rodiny s deťmi V Rajeckých Tepliciach pribudol bazén pod bralom a saunové rituály
14. 7. 2015 icon_umelec_small.png Corna Musica vyráža na turné po slovenských hradoch a zámkoch Aj tento rok čaká slovenské hrady a zámky jedinečné stretnutie s domácou hudobnou tvorbou zo 14. až 17. storočia.
13. 7. 2015 icon_umelec_small.png Lietajúce stroje majstra Leonarda Da Vinci môžete cez prázdniny vidieť na Slovensku Počas dvoch prázdninových mesiacov môžete na hrade Červený Kameň navštíviť mimoriadnu výstavu s názvom Aeronautica – Da Vinciho lietajúce stroje.
10. 7. 2015 icon_dodavatel_small.png Superbrands spúšťa TV kampaň na TA3! Superbrands je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek.
9. 7. 2015 icon_umelec_small.png Kúpele Luhačovice pripravili sviatok pre milovníkov vážnej hudby Festival Janáček a Luhačovice sa uskutoční od 13. do 17. 7. 2015
8. 7. 2015 icon_hotel_small.png Vyrazte za zážitkami v okolí zámku Vígľaš Navštívte v lete podpoliansky región a ubytujte sa na zámku Rodiny s deťmi, ale aj milovníci turistiky a kultúry môžu v lete objaviť nový rozmer letnej dovolenky.
7. 7. 2015 icon_hotel_small.png Hotelovú sieť SIVEK HOTELS radi využívajú Slováci Praha je naďalej jednou z najobľúbenejších destinácií pre Slovákov
5. 7. 2015 icon_dodavatel_small.png Ďalšie Jurkovičove pamiatky čaká rekonštrukcia Riečne a slnečné kúpele budú aj tento rok otvorené
30. 6. 2015 icon_hotel_small.png TMR po polroku s rastom zisku o 35,8% Po prvom polroku vzrástli výnosy Spoločnosti Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) medziročne o 23,4% na 40,5 mil. EUR.
29. 6. 2015 icon_umelec_small.png Na Slovensku sa chystá súťaž šéfkuchárov vo filetovaní päťkilových lososov Už po piatykrát si profesionálni kuchári vybavení filetovacím nožom a pinzetou na kosti zmerajú svoje sily vo filetovaní čerstvých päťkilových lososov.
26. 6. 2015 icon_hotel_small.png Leto v Nízkych Tatrách ponúka bohaté možnosti vyžitia Wellness Hotel Chopok je počas leta plný atrakcií
25. 6. 2015 icon_hotel_small.png Králi horskej cyklistiky majú našliapnuté na Slovenský pohár Tí najlepší v 3. kole to majú takmer vyhraté.
24. 6. 2015 icon_dodavatel_small.png Firemný web Petit Press v novom kabáte V polovici júna inovovalo vydavateľstvo Petit Press, a.s. svoj firemný web.
23. 6. 2015 icon_umelec_small.png Hviezdou Uprising festivalu bude legenda reggae: Predala viac nahrávok ako Bob Marley! Bratislavské Zlaté piesky čaká tento rok v auguste vzácna návšteva.
22. 6. 2015 icon_umelec_small.png Krajské kolo súťaže SuperTrieda v Trnave Jubilejný 10.-ty ročník SuperTriedy sa uskutočnil na pôde Modelovej školy SuperTriedy pre Trnavský kraj.
18. 6. 2015 icon_hotel_small.png Bohemia-lázně, a.s., Karlove Vary znovu objavuje domáca klientela, stoja aj o Slovákov Slováci nebojte sa Karlových Varov, máte na to!
16. 6. 2015 icon_hotel_small.png Tipy na leto? Predsa hory a voda Neutopte sa v ponuke, alebo rozhodnite sa správne kde strávite leto
15. 6. 2015 icon_hotel_small.png Atraktívne letné aktivity v hoteloch SOREA pre rodiny s deťmi Príďte v lete na podujatia do Tatier a ubytujte sa výhodne v SOREI
12. 6. 2015 icon_hotel_small.png Letná sezóna vo Vysokých Tatrách začína, príďte sa zabaviť a zrekreovať Rodinný hotel Solisko na Štrbskom Plese očakáva dobrú sezónu.
11. 6. 2015 icon_dodavatel_small.png Akčné leto na Liptove otvorí Water Fit Battle Liptovské aquaparky Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová spolu s horským strediskom Jasná Nízke Tatry štartujú 13. júna 2015 akčné leto a otvárajú novú letnú sezónu.
10. 6. 2015 icon_dodavatel_small.png Musica Slovaca – nový priestor pre kvalitnú slovenskú hudbu Prehľadnejší, vizuálne atraktívnejší a najmä plný dobrej hudby.
8. 6. 2015 icon_hotel_small.png Ako jedli, spali a oslavovali českí hokejoví reprezentanti na MS v ľadovom hokeji Selský Dvůr vás očakáva s hokejovým menu a Jágrovou izbou
5. 6. 2015 icon_dodavatel_small.png BTLka opäť zastúpená v poradnom zbore prípravu The International Festival of Events and Live Communication V talianskom Palerme sa opäť stretávajú najväčší eventoví odborníci Európy.
4. 6. 2015 icon_dodavatel_small.png Horná Nitra a Bojnice majú značný potenciál rastu cestovného ruchu Cestovný ruch v turistickej destinácii RHNB vlani mierne rástol
3. 6. 2015 icon_umelec_small.png Hviezdou Uprising festivalu bude legenda reggae: Predala viac nahrávok ako Bob Marley! Bratislavské Zlaté piesky čaká tento rok v auguste vzácna návšteva.
1. 6. 2015 icon_dodavatel_small.png Nová technológia prípravy jedál **Sous-vide v kúpeľoch v Rajeckých Tepliciach Gurmánsky raj v APHRODITE PALACE v Rajeckých Tepliciach
29. 5. 2015 icon_hotel_small.png Zámok Vígľaš pripravil súťaže i bublinovú show k MDD Tip k MDD: Rozprávková cesta na ozajstnom zámku
28. 5. 2015 icon_dodavatel_small.png Na Štrbské pleso sa vypravia člnky Na hladine Štrbského plesa sa začne ôsma sezóna člnkovania od obnovenia v roku 2008.
26. 5. 2015 icon_dodavatel_small.png Do Bratislavy príde jedinečná výstava Marvel Interaktívna výstava plná hrdinov v nákupnom srdci Bratislavy!
19. 5. 2015 icon_dodavatel_small.png Pokles počtu Rusov v Karlových Varoch čiastočne nahrádza domáca klientela Bohemia-lázně, a.s., Karlove Vary zaznamenali zvýšenie návštevnosti
18. 5. 2015 icon_hotel_small.png Prvá módna prehliadka The Grand**** Fashion Show na Zámku Vígľaš Na Zámku Vígľaš sa predstavia domáce aj zahraničné módne značky
14. 5. 2015 icon_umelec_small.png Moyzesovo kvarteto oslávi štyridsaťročné jubileum novým albumom Štyri desaťročia. Moyzesovo kvarteto, jedno z najznámejších komorných zoskupení na Slovensku, oslavuje významné jubileum. Samozrejme najmä hudbou.
12. 5. 2015 icon_umelec_small.png Juraj Griglák vyráža na svoje turné s americkými hudobníkmi Čerstvý držiteľ ceny Esprit za najlepší jazzový album roka má za sebou úspešné hudobné obdobie.
11. 5. 2015 icon_hotel_small.png Starý dobrý Slang opäť otvorený Pub narástol smerom na námestie, má nový jedálny aj nápojový lístok!
7. 5. 2015 icon_hotel_small.png Deti a dospelí sa pri wellnessovaní v Hoteli Chopok neobmedzujú Nové tatranské wellness v Jasnej láka domácich i zahraničných turisto
5. 5. 2015 icon_dodavatel_small.png Zľavové portály predávajú najviac vstupov do aquaparkov Trh medziročne stúpol o 8 %
4. 5. 2015 icon_umelec_small.png Záhadná igelitová kampaň Opery SND odhalená Slovenské národné divadlo sa prvýkrát v histórii pustilo do špeciálnej teasingovej kampane k dlhoočakávanej premiére opery Ermanna Wolfa-Ferrariho Šperky Madony.
30. 4. 2015 icon_hotel_small.png Je kongresová turistika na Slovensku Columbova žena? Všetci o nej hovoria a nikto ju nevidel.
28. 4. 2015 icon_hotel_small.png Premiéra historickej slávnosti Žigmundov jarmok na Zámku Vígľaš Na Zámku Vígľaš bude v nedeľu 3. mája vládnuť atmosféra stredoveku.
27. 4. 2015 icon_hotel_small.png Príďte sa pozrieť na Majstrovstvá sveta v hokeji v Prahe a Ostrave 1. - 17. 5. 2015 Selský Dvůr obsadia českí hokejoví reprezentanti, majú sa na čo tešiť
23. 4. 2015 icon_hotel_small.png TMR hodnotí zimnú sezónu Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR)
zverejnila hlavné ukazovatele zimnej sezóny 2014/15 v strediskách TMR.
22. 4. 2015 icon_umelec_small.png Radošinci na cestách alebo 4000 kilometrov v nohách Kočovné divadelné spoločnosti mali v histórií divadla a jeho vývinu nezanedbateľné miesto. So svojimi principálmi chodili od miesta k miestu a ponúkali publiku širokú zábavu.
21. 4. 2015 icon_umelec_small.png Generálny riaditeľ Kúpeľov Luhačovice Eduard Bláha vo finále súťaže Manažér roka MUDr. Eduard Bláha, generálny riaditeľ kúpeľného holdingu združujúceho Kúpele Luhačovice, a. s. a Liečebné kúpele Jáchymov, a. s., bol vybraný medzi 77 finalistov 22. ročníka súťaže MANAŽÉR ROKA 2014.
17. 4. 2015 icon_dodavatel_small.png Kúpele Luhačovice pripravili nový projekt LUHAČOVICE V TANCI Luhačovice opäť rozširujú kultúrne podujatia
15. 4. 2015 icon_dodavatel_small.png TMR kupuje Sliezsky zábavný park Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. vyhlásila 14. apríla 2015, že sa definitívne dohodla na prevzatí 75% podielu v Sliezskom zábavnom parku od poľskej spoločnosti WPKiW S.A.
14. 4. 2015 icon_hotel_small.png Prehliadka so sokoliarmi a beseda Dvořákovcov na Zámku Vígľaš už tento víkend! Rezervujte si lístky na kultúrne podujatia naVígľašskom zámku
12. 4. 2015 icon_hotel_small.png Užite si konferenciu v príjemnom prostredí hotela v antickom štýle Kúpele Rajecké Teplice ponúkajú kombináciu konferencií s kúpeľmi
9. 4. 2015 icon_hotel_small.png BTLka opäť so zastúpením na Global Event.ru Forum V septembri 2014 sa BTL komunikačná asociácia v zastúpení jej ex-predsedu Štefana Kozáka prvýkrát ocitla na Global Event.ru Forum v ruskej Moskve.
8. 4. 2015 icon_umelec_small.png SND spustilo predaj operných a baletných predstavení 96. sezóny Slovenské národné divadlo začalo s predajom vstupeniek na operné a baletné predstavenia nadchádzajúcej 96. sezóny.
7. 4. 2015 icon_umelec_small.png V Poluse spojili zdravie s tradíciou. Hviezdy boli pri tom! Žiarivé úsmevy slovenských osobností a vône, z ktorých sa zbiehajú slinky.
2. 4. 2015 icon_hotel_small.png Zámok Vígľaš ponúka bohoslužby pre veriacich štyroch cirkví Príďte počas veľkonočných sviatkov na sväté omše do Hotela The Grand Vígľaš
1. 4. 2015 icon_dodavatel_small.png Celosezónka pre šikovných za bezkonkurenčnú cenu Lyžiarske strediská v Tatrách roztopili ceny a to doslova.
31. 3. 2015 icon_dodavatel_small.png Veľká noc plná tradícií a zvykov, ktoré trvajú stáročia Neodmysliteľnou súčasťou Veľkej noci je množstvo zvykov, ktoré sú trvalo zakorenené v našej kultúre už stáročia.
24. 3. 2015 icon_umelec_small.png Chris Botti v Bratislave Fenomenálny trubkár a skladateľ Chris Botti vystúpi na Slovensku. So svojím jedinečným orchestrom vystúpi 22. októbra v Incheba expo arene v Bratislave!
22. 3. 2015 icon_dodavatel_small.png TMR s rastom 18,1% v prvom kvartáli 2014/15 Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) ukončila prvý kvartál 2014/15 s výnosmi 18,0 milióna EUR a s rastom 18,1%.
19. 3. 2015 icon_umelec_small.png Sopranistka Eva Šušková prichádza s novinkou secret VOICE Originálny album so žánrovým presahom. Taká je nahrávka secret VOICE vyhľadávanej interpretky súčasnej vokálnej tvorby Evy Šuškovej.
17. 3. 2015 icon_umelec_small.png Pozrite sa, ako to na Slovensku odpálili Boney M. pod vedením Sheily Bonnick! 12. marca sa v Bratislave predstavila hudobná formácia Boney M. pod vedením Sheily Bonnick.
16. 3. 2015 Liga za duševné zdravie ocenila osobnosti Duševné prežívanie, duševné zdravie či duševné problémy sú na Slovensku stále zahalené závojom tajomstva a u staršej generácie aj pretrvávajúcim tabu.
13. 3. 2015 Ďalšie ocenenie pre člena BTLka Členská agentúra BTL komunikačnaj asociácie, Creative Pro, opäť bodovala na medzinárodnej súťaži event a live marketingových projektov.
11. 3. 2015 icon_umelec_small.png Daniel Matej vydáva výnimočné hudobné spomienky Originálny prierez tvorbou výrazného skladateľa.
10. 3. 2015 icon_umelec_small.png V predaji sú posledné lístky na discokoncert Boney M. Už tento štvrtok sa v Bratislave uskutoční očakávaný diskokoncert hudobnej formácie Boney M. pod vedením Sheily Bonnick.
9. 3. 2015 icon_umelec_small.png Monika Fabianová a Sergej Tolstov v cykle Voci da camera ZMENA TERMÍNU KONCERTU
7. 3. 2015 icon_umelec_small.png Formácia Boney M. chce bývať v luxuse Už o pár dní zavíta na Slovensko hudobná formácia Boney M. na čele so Sheilou Bonnick. Organizátori riešia posledné úlohy a zdá sa, že hudobníci im dávajú poriadne zabrať.
4. 3. 2015 icon_hotel_small.png Tatry mountain resorts, a.s Full Moon Dinner – zážitok pri magickom splne Mesiaca
3. 3. 2015 icon_umelec_small.png Spisovateľka Diana Mašlejová prichádza s rozprávkovou knižkou V Modrej izbičke. Staňte sa jej súčasťou. Podporte domácu literatúru pre deti.
2. 3. 2015 icon_umelec_small.png Na Slovensku odštartovala celonárodná súťaž BLOGER ROKA 2014 Slovensko bude mať po prvý krát možnosť spoznať najlepších blogerov v krajine!
28. 2. 2015 icon_hotel_small.png Tatry mountain resorts, a.s. Chopok hostí Európsky pohár v zjazdovom lyžovaní.
26. 2. 2015 icon_umelec_small.png Erik Rothenstein prichádza s nadžánrovou novinkou Rio Danubio Hľadanie nového hudobného výrazu. Barytón saxofonista, skladateľ a aranžér Erik Rothenstein sa v posledných rokoch predstavuje ako líder originálnych projektov.
24. 2. 2015 icon_umelec_small.png Zuzana Mikulcová vydáva debutový album Slová Speváčka a skladateľka Zuzana Mikulcová nie je na slovenskej scéne žiadnym nováčikom. V roku 2010 sa stala víťazkou súťaže Nové tváre slovenského jazzu.
23. 2. 2015 LIVE! Conference 2015 bude možné sledovať aj online BTL komunikačná asociácia prichádza s možnosťou účasti na LIVE! Conference 2015 aj tým, ktorí nebudú môcť prísť fyzicky!
22. 2. 2015 icon_umelec_small.png Vivaldianno 2015 Nové, veľkorysé a ambiciózne pokračovanie úspešného projektu, ktorý už od jeho vzniku v roku 2008 videlo viac ako 25.000 divákov, zavíta na Slovensko.
20. 2. 2015 icon_hotel_small.png Tatry mountain resorts, a.s TMR otvorila v poľskom Zawoji interaktívne Centrum Górskie Korona Ziemi
18. 2. 2015 BTLka má zastúpenie na Eventex Awards 2014 Aj v roku 2015 potvrdzuje BTL komunikačná asociácia ambíciu čoraz viac sa dostávať do povedomia medzinárodného trhu.
15. 2. 2015 icon_umelec_small.png Katy Perry na Grammy Awards 2015 Grammy Awards nikdy nie sú prehliadkou cudnosti, čo sa týka odevov a hudobné hviezdy nesklamali ani tento rok.
14. 2. 2015 icon_umelec_small.png Operný velikán José Cura sa vracia na scénu Opery SND
12. 2. 2015 Barmanská súťaž Master Cup 77 priniesla na Danubius Gastro barmanskú show a odborné prednášky. Posledný víkend patrila značke GORAL VODKA MASTER na najväčšej slovenskej výstave Danubius Gastro netradične celá jedna hala. GORAL VODKA MASTER sa tak stala najväčším vystavovateľom ročníka 2015. Počas štyroch dní výstavu navštívilo až 62 000 návštevníkov.
11. 2. 2015 icon_umelec_small.png Hudobná šupa dňa: Na Slovensko prídu Limp Bizkit! Za koľko sú vstupenky? Jedna z najslávnejších amerických kapiel zo škatuľky nu metal, ktorej postavenie nestráca na sile ani 20 rokov po jej vzniku, sa tento rok ukáže na Slovensku!
10. 2. 2015 Veľký záujem o osobnosti európskeho event marketingu! Jens Oliver Mayer, Colja M. Dams a Elling Hamso - tri mená, ktoré žiadnemu skúsenému marketérovi netreba predstavovať.
9. 2. 2015 Na jedinečnom Von Roll Culinary week zamieša karty Vojto Artz Pôžitky tých najlahodnejších chutí sú predmetom druhého ročníka festivalu jedla v luxusnej a la carte reštaurácii na Chopku.
2. 2. 2015 Chopok hostil najťažší pretek na svete 2 367 pretekárov zo 17 krajín vyrazilo 24. januára 2015 s bojovým pokrikom „Arooo!“ na 7,7 km extrémne náročnú trať.
14. 1. 2015 BTLka prichádza s medzinárodnou konferenciou o event marketingu 1. ročník LIVE! Conference sa uskutoční už 25. februára 2015.
13. 1. 2015 V sobotu sa otvára najatraktívnejšia zjazdovka v Lomnickom sedle 17. januára 2015 si svoj premiérový svah z najvyššie položenej čiernej zjazdovky z Lomnického sedla užijú všetci fajnšmekri...
12. 1. 2015 Kapela STARK BAND predstavuje nový singel "PÝTAJ SA MA" Kapela pôsobí rok a na konte má viacero úspechov. Zároveň predstavuje sovj najnovší hit.
11. 1. 2015 Koncert Fats Jazz Bandu 24.1.2015 Aj v roku 2015 Vam budeme hrat koncerty a tanciarne s nasadenim, oddanostou
a laskou k swingovej hudbe. Najblizsie nas mozete nazivo zhliadnut:
19. 12. 2014 EXKLUZÍVNY DISCOKONCERT BONEY M. NA SLOVENSKU! 12. marca 2015 sa v Bratislave predstaví jedna z najpopulárnejších skupín sedemdesiatych a osemdesiatych rokov.
15. 12. 2014 Skladateľ Peter Martinček vydáva dve oceňované symfónie Hudobná novinka, ktorú by si nemali nechali ujsť obdivovatelia vážnej hudby. Navyše domáca.
11. 12. 2014 Tatranský ľadový dóm už stavajú Minulý týždeň začali stavať na Hrebienku najväčšiu a najchladnejšiu atrakciu tejto zimy, Tatranský ľadový dóm.
10. 12. 2014 Filmový večer pod Chopkom aj majstri ringu v K1 Exkluzívny filmový večer, ale aj drsné päste sľubujú pod Chopkom netradičnú zábavu už najbližší víkend.
9. 12. 2014 Vystavujte na EventEXPO 2015 Dávame Vám do pozornosti 3. ročník eventového veľtrhu EventEXPO, ktorý sa bude konať 25.2.2015 v Refinery Gallery.
2. 12. 2014 BTLka hrdým partnerom EventEXPO! Vo februári 2015 sa zrealizuje už 3. ročník veľtrhu EventEXPO. Záštitu nad ním prevzala asociácia slovenských eventových agentúr BTLka.
2. 12. 2014 Pressburger Klezmer Band uzatvárajú hudobný rok projektom JUH Skupina Pressburger Klezmer Band má za sebou ďalší úspešný rok. Vydarené koncerty doma aj v zahraničí, prvý ročník festivalu KlezMORE a nový koncertný projekt JUH.
1. 12. 2014 Lyžovačka v Tatrách štartuje v piatok 5. decembra Prvé oblúky priamo z Chopku a čerstvý mečester si lyžiari vychutnajú na svojej prvej lyžovačke v sezóne 2014/15 v Jasnej v Nízkych Tatrách už v piatok 5. decembra.
21. 11. 2014 V Jasnej sa dnes začali zasnežovať zjazdovky Lyžiarska sezóna sa blíži, počasie v Tatrách je prevádzkovateľom lyžiarskych stredísk naklonené, a tak sa možno podarí otvoriť zimnú sezónu už o niekoľko dní.
20. 11. 2014 Na jeden multiskipas tatranská lyžovačka aj oddych v aquaparkoch Tatranci spojili sily a prichádzajú s jedinečnou ponukou ako sa lyžovať a kúpať na jeden multiskipas.
7. 11. 2014 Očakávaný videoklip Barbary Weiss zverejnený! Iba pred 2 dňami zverejnila začínajúca speváčka Barbara Weiss teasing svojho debutového videoklipu, ktorý za ten čas získal takmer 10 000 unikátnych zhliadnutí.
5. 11. 2014 Slovenská Amy Winehouse prichádza s debutovým singlom Na slovenský hudobný trh sa dostáva nová speváčka, ktorá už v piatok uvedie svoj debutový singel aj s videoklipom.
27. 10. 2014 Na prestížnom oceňovaní EuBEA uspeli aj slovenské projekty V piatok, 24. 10., vo večerných hodinách vyvrcholil prvý európsky eventový festival, a to v odovzdaním prestížnych ocenení EuBEA. Tri ceny si odniesla aj slovenská agentúra.
24. 10. 2014 BTLka so zastúpením na prvom The International Festival of Events and Live Communication BTLka je partnerskou asociáciou prvého európskeho eventového festivalu, má tam aj rečníka!
20. 10. 2014 V Tatralandii si saunu užijú už aj deti Liptovský Aquapark Tatralandia chystá v najbližších mesiacoch novinku. Už v decembri sa deti môžu saunovať ako dospelí.
17. 10. 2014 Dve členské agentúry BTLka v shortliste EuBEA! V shortliste prestížneho vyhodnocovania európskych event a live comm projektov sa ocitli až dve slovenské eventové agentúry. Obe sú členskými agentúrami BTLka!
15. 10. 2014 BTLka zaznamenáva ďalší medzinárodný úspech! BTL komunikačná asociácia (BTLka) sa prostredníctvom svojich členov čoraz viac prediera aj do medzinárodného prostredia.
13. 10. 2014 Začínajú sa dni slovenskej literatúry Umelecké programové služby Slovenského rozhlasu v rámci festivalu Dní slovenskej literatúry prinesú v rozhlasovom éteri zaujímavé literárne diela, diskusie, profily osobností...
10. 10. 2014 Juraj Griglák vydáva trinásť rokov očakávanú novinku Jeden z najočakávanejších domácich albumov roka.
6. 10. 2014 Slovenská pošta vydala známku „90. výročie konania Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach“ Slovenská pošta, a. s., (ďalej SP, a. s.) vydala 5. 10. 2014 poštovú známku „90. výročie konania Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach“ s nominálnou hodnotou 0,45 €.
1. 10. 2014 Vrecková inšpiratívna konferencia: z NULY na ŠTVRTÉ Sú úspešní ľudia, ktorí sa s tým, čo robia, posunuli smerom hore. Dobrým smerom.
30. 9. 2014 Rodinné dni v Kamzíkove Rodiny s deťmi si nadchádzajúci víkend užijú v detskom zábavnom centre Kamzíkovo na Skalnatom plese poriadnu dávku zábavy.
26. 9. 2014 Bratislavu čaká prvý ročník hudobného festivalu KlezMORE Napriek tomu, že židovská kultúra po storočia patrila k hlavnému mestu, “židovský“ festival mu doteraz chýbal...
24. 9. 2014 Prešporský swingový večer alebo LET'S SWING IT! V sobotu 27.9.2014, hudobný klub Hlava XXII (Bazová ulica č.9, 820 08 Bratislava)
23. 9. 2014 MANIFEST Malý mestský hudobný festival, ktorý po svojom nultom ročníku, čo sa odohral minuloročný september, otvorí školský rok na Fakulte architektúry trochu netradične.
19. 9. 2014 Klaviristka Elena Letňanová vydáva unikátny hudobný portrét našej krajiny Nahrávka, ktorá mapuje niekoľko skladateľských generácií. Na slovenskom hudobnom trhu ich nenájdete veľa...
18. 9. 2014 BTLka má zastúpenie medzi speakrami na Global Event.ru Forum Štefan Kozák, ex-predseda BTL komunikačnej asociácie, sa práve nachádza v ruskom St. Petrohrade, kde sa zúčastní medzinárodnej konferencie Global Event.ru Forum.
18. 9. 2014 Tatranci pripravujú lyžovačku s ešte lepšími službami a väčšou zábavou Ukončením 1. investičnej fázy, kedy bolo v Tatrách počas 7 rokov preinvestovaných 190 mil. eur sa spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR)...
17. 9. 2014 Na lanovke na Lomnický štít sa mení ťažné lano Na visutej lanovke v úseku Skalnaté pleso - Lomnický štít sa bude po 13 rokoch meniť ťažné lano.
15. 9. 2014 Prvý európsky eventový festival už budúci mesiac! Už budúci mesiac sa staneme svedkami prvého európskeho eventového festivalu organizovaného zo strany EuBEA!
12. 9. 2014 V Tatrách predstavili unikátny elixír pre zdravie Hotely Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) prichádzajú s novým konceptom pre zdravie a relax svojich hostí s názvom Tatry wellness elixír.
11. 9. 2014 Chopok bude cyklistickým rajom pre rok 2015 Najvyššie položený bike park Slovenska sa rozrastie a už čoskoro bude vyhľadávaný nielen fanúšikmi horskej cyklistiky, ale všetkými milovníkmi jazdy na dvoch kolesách.
9. 9. 2014 Jasná udávala trend tohto leta Trendom tohto leta bolo horské stredisko Jasná Nízke Tatry, ktoré sa stalo lídrom v raste návštevnosti.
8. 9. 2014 Milan Paľa a Mario Košik oživili slovenské husľové koncerty Hudba je súčasťou pamäti národa. Reflektuje dejiny, atmosféru v spoločnosti aj dobové umelecké trendy...
2. 9. 2014 Prihlásenie prác do EuBEA predĺžené! Pozor, EuBEA predlžuje termín prihlásenia prác!
26. 8. 2014 V budove starej stanice lanovky vznikol detský park Kamzíkovo Horské stredisko Tatranská Lomnica sprístupnilo na Skalnatom plese nový detský indoor park.
25. 8. 2014 Prvý europsky eventový festival Konečne to prišlo a Európa má svoj prvý eventový festival. Zrealizuje sa už v októbri toho roku!
21. 8. 2014 HYPE~5 Leto u nás zďaleka nekončí. :-)
20. 8. 2014 DUNAJ SOUNDS LIKE INDIE Tento štvrtkový večer bude patriť trom indie kapelám Mayen, Elections in the Deaftown a Garage surf. Dopĺňať ich budú Djs Tana Deformed a Gešo. 
14. 8. 2014 Grandhotel**** v Starom Smokovci sa vracia k zlatým časom Najstarší tatranský Grandhotel v Starom Smokovci sa s noblesou vracia do obdobia Prvej česko-slovenskej republiky 20. - 30. rokov minulého storočia...
12. 8. 2014 Dunaj sounds like ElektroJazz Žánrovo zameraný večer tentoraz prinesie jazz!
8. 8. 2014 Slowatch Pool Party 9.8. sobota, 14:00
6. 8. 2014 Týždeň šansónu s Katkou Feldekovou 4. - 9. august 2014
5. 8. 2014 Výnimočná hudobná udalosť sezóny! Jedinečný koncert troch absolútne štýlových hudobných zoskupení, aký sa v našich zemepisných šírkach ešte neuskutočnil!
4. 8. 2014 Agentúra SpicyBrown novým členom BTLka BTL komunikačná asociácia sa zo svojich 10 členov rozrástla na 11.
30. 7. 2014 EuBEA sa blíži, prihláste svoje práce! Prestížne ocenenie profesionality, kreativity, inovatívnosti a odbornosti eventových prác sa blíži.
29. 7. 2014 Na južnej strane Chopku sprístupnia priestory historickej lanovky Bežnému návštevníkovi neviditeľný, no pamätníkom lanoviek vzácny poklad rozpráva príbeh o začiatkoch cestovného ruchu v Nízkych Tatrách.
28. 7. 2014 Drakopark na Chopku stráži trojmetrový drak Legendami, povesťami a bájkami opradený Chopok s bohatou a stále živou históriou nadobudol uplynulým víkendom mýtický rozmer.
18. 7. 2014 Dračia noc na Chopku Čary, kúzla, mágia, rozprávkové postavičky a strašidlá. Kostlivci, veštice, strigy a trojhlavý drak budú vládnuť Dračej noci.
17. 7. 2014 Tatry si uctia zo Skalnatého plesa Bachom aj Cohenom Fenomenálne tóny svetoznámej skladby od Leonarda Cohena Hallelujah, árie č. 3 D dur od J. S. Bacha a iné...
16. 7. 2014 Lukáš Oravec debutuje s jazzovým albumom roka Debut, ktorý oslovil poslucháčov aj odbornú porotu.
15. 7. 2014 Náučný chodník SPEVAVCE TATRANSKÉ To, že vo Vysokých Tatrách žije rýchly kamzík, múdry svišť i nebojácny medveď, vie snáď každé dieťa…
14. 7. 2014 Elitný tentet Michala Motýľa vyráža na letné turné Nestáva sa často, aby sa v koncertnej zostave stretlo desať výrazných hudobníkov...
11. 7. 2014 KC Dunaj~ a Kontakt sa na festivale Bažant Pohoda spoja vo Visegrad Stage Višegrádsky fond spolu s Kultúrnym centrom Dunaj~ a Kontaktom prinesú na festival Bažant Pohoda unikátny stage vytvorený z lodných kontajnerov.
10. 7. 2014 Do Liptov Arény dorazili ohromujúci Giganti Dovolenkárov a domácich Liptákov budú priamo z trópov Tatralandie, chladiť pohľady na vyhynutých no realistických Gigantov ľadovej doby.
9. 7. 2014 OPEN AIR ART SYMPÓZIUM Tatranská Lomnica Zažite čaro magickej premeny bieleho plátna či ručného papiera na obrazové príbehy...
8. 7. 2014 Renesančný večer v ArtHoteli Kaštieľ. Vychutnajte si históriu na tanieri počas jedinečného kulinárskeho večera.
7. 7. 2014 Corna Musica vráti dobovú hudbu do slovenských hradov a zámkov Slovenské hrady a zámky, autenticky interpretovaná hudba na dobových nástrojoch a odborný výklad histórie...
4. 7. 2014 Narodeniny oslávi na snehu Prvý júlový víkend bude na Liptove padať sneh.
4. 7. 2014 Z moderovania eventov mám fajn zážitky Čo by nemalo chýbať na firemnom evente, aby naň ľudia spomínali ešte dlhé mesiace? Aj o tom sme sa rozprávali s moderátorkou Adelou Banášovou.
3. 7. 2014 Skrotiť Chopok z výšky 2 004 m zo sedadla bicykla a horskej káry Chopok sa od dnešného dňa zdoláva z výšky 2 004 m.n.m. netradične na horských kárach a bicykloch.
2. 7. 2014 FRESHMEAT No 1.
1. 7. 2014 Megakoncert Saragossa band veľkolepo odštartoval Nitrianske kultúrne leto V sobotu bolo otvorené Nitrianske kultúrne leto. Naozaj veľkolepo - megakoncertom Saragossa band a oldies diskotékou Rádia Anténa.
26. 6. 2014 Dovolenka na horách s originálnymi zážitkami Tatranskí hotelieri rozširujú ponuku služieb o inovatívne letné novinky.
25. 6. 2014 Dunaj~ Sounds like Punk Do tretice tento mesiac prinášame žánrovo zameraný večer so sviežou nádielkou hudby, ktorú sme ulovili len pre vás.
24. 6. 2014 BTLka má prvýkrát v histórii na čele ženu Na základe ročnej rotácie predsedov bolo na včerajšom zasadnutí BTL komunikačnej asociácie ukončené ročné predsedníctvo Štefana Kozáka...
23. 6. 2014 MHD na megakoncert Saragossa band bude zadarmo! Organizátori megakoncertu Saragossa band naďalej prekvapujú. MHD v Nitre na koncert a z koncertu bude pre návštevníkov zadarmo!
20. 6. 2014 Tatralandia otvára štýlovú reštauráciu Medrano Pocit ako na palube výletnej lode pri Stredozemnom mori s kompletným servisom, avšak s benefitmi liptovskej prírody...
18. 6. 2014 DAS FEST – 2. NEMECKO - SLOVENSKÝ FESTIVAL Príďte na DaS FEST: Zažijete splynutie slovenskej a nemeckej kultúry na jednom mieste
17. 6. 2014 Leto nabité talentami Leto pod Chopkom je plné prekvapení. Bohatý animačný program v Hoteli Grand Jasná...
16. 6. 2014 Slovenský klezmer spojí arménska speváčka Večer v znamení slovenského klezmeru. Bratislavský V-klub zažije 20. júna hudobný sviatok domácej world music.
13. 6. 2014 Uži si koncert Saragossa band a odvez sa na novučičkom BMW! Už iba dva týždne majú záujemcovia na to, aby si kúpili lístky na Megakoncert Saragossa band, ktorý sa postupne vypredáva.
10. 6. 2014 Oslávte 6. výročie Olympic Casina! Olympic Casino oslavuje svoje 6. výročie. Príďte ho osláviť - ako inak - hrou!
9. 6. 2014 Dunaj Sounds like Diskomutant Dunaj Sounds like ... je nový formát, ktorý bude prinášať večer naladený v rôznych hudobných štýloch a ich prepojeniach.
6. 6. 2014 KC Dunaj v júni žije! Pozrite sa, aký program je v KC Dunaj v júni.
3. 6. 2014 Sisa Michalidesová vydáva dramatické Expresie Slovenská jazzová scéna zažíva mimoriadne plodné obdobie. Zásluhu na tom má aj vydavateľstvo Hudobný fond.
2. 6. 2014 Všetky klince v kategórii eventy získali členské agentúry BTLka! Ako napovedal už shortlist Zlatého klinca, v tomto ročníku nemohla BTL komunikačná asociácia z prestížneho udeľovania ocenení obísť naprázdno.
30. 5. 2014 BTLka obsadila takmer celý shortlist Zlatého klinca! V aktuálnom shortliste prestížneho vyhodnocovania kvatlity a kreativity prác, Zlatý klinec 2014, obsadili projekty členských agentúr BTL komunikačnej asociácie 7 z 8 miest.
29. 5. 2014 UPC oslavuje 15 rokov, pre zákazníkov chystá prekvapenie! Svoje narodeniny ako aj úspešné pôsobenie na trhu sa rozhodla osláviť prozákaznícky - poskytnutím výhod pre užívateľov svojich služieb.
28. 5. 2014 Letný relax, wellness a rozmaznávanie sa Pozrite si ponuku letných pobytov vo wellness hoteloch.
27. 5. 2014 VIP koncert Maduar Chýbajú vám koncerty skupiny Maduar? Príďte si jeden užiť do Hotela Majolika v Modre!
25. 5. 2014 Deň detí na Divokej vode Príďte si vychutnať Deň detí s rodinou na Divokú vodu do Čunova!
22. 5. 2014 Najlepší šéfkuchár varí v Grandhoteli Starý Smokovec Šéfkuchár z Grandhotela Starý Smokovec**** Peter Pikovský sa stal víťazom súťaže HoReCa varí s profesionálmi.
21. 5. 2014 Skladateľ Jevgenij Iršai prichádza s novinkou In the Space of Love Vydavateľstvo Hudobný fond prichádza s ďalším výrazným albumom domácej vážnej hudby.
20. 5. 2014 Basgitarista Juraj Griglák vyráža na klubové miniturné Výborný slovenský basgitarista má za sebou mimoriadne tvorivé obdobie. V týchto dňoch finišujú prípravy Griglákovho očakávaného albumu Time To Fly.
19. 5. 2014 Kúzlo Francúzska a parížske kabarety Tanečná agentúra Trn v oku prináša nový program pre akcie a eventy. Francúzska tematika ponúka ako krásne osvieženie eventov.
16. 5. 2014 Klaviristka Daniela Varínska pripomína Beethovenovu genialitu „Beethoven je výsostne ľudský. Myslím, že sa s ním môže identifikovať každý človek. V jeho hudbe je neustály zápas o vyššie hodnoty,“ opisuje svoj vzťah...
6. 5. 2014 BTLka participuje na vzniku prvého európskeho eventového festivalu Už toho roku sa zrealizuje prvý európsky eventový festival. BTLka je od začiatku pri tom!
1. 4. 2014 icon_hotel_small.png Program v KC Dunaj na Apríl 2014 Mesiac plný rôznorodých akcií
22. 3. 2014 icon_hotel_small.png Jarný relax a oddych na Liptove Výnimočná jarná ponuka!
2. 3. 2014 icon_umelec_small.png Limonádový Joe - nový tanečný program Inšpirujte sa niečim výnimočným!
28. 2. 2014 icon_dodavatel_small.png CirKus-Kus: predstavenia a workshopy prvej školy cirkusu Workshopy, predstavenia, kurzy a denné tábory
27. 2. 2014 icon_hotel_small.png Program v KC Dunaj na Marec 2014 Mesiac plný kvalitných akcií
17. 2. 2014 Michal Motýľ pokrstí debutový album Sunflowers v Divadle Aréna Desať výborných hudobníkov a jedna zo slovenských jazzových udalostí roka. Tak by sa dal v skratke opísať debutový album trombonistu Michala Motýľa.
10. 2. 2014 icon_hotel_small.png Kongresový špeciál, ktorý sa neodmieta! Doprajte Vašim spolupracovníkom či obchodným partnerom školenie, seminár alebo team-building v štýlovom prostredí národnej kultúrnej pamiatky...
10. 2. 2014 icon_dodavatel_small.png Trn v oku & AJNA prezentujú nevšedné exotické zážitky Užite si na Vašej akcii nevšednú prehliadku!
8. 2. 2014 III. BENEFIČNÝ PLES HODINY DEŤOM Tretí ročník Benefičného plesu Hodiny deťom sa bude konať v sobotu 22. februára 2014 v priestoroch Kursalonu Trenčianske Teplice a už tradične sa ponesie v znamení ...
7. 2. 2014 FLAMENCO KONCERT - PONTE PARDO Jedinečný španielsky flamenco koncert kapely Ponte Pardo.
7. 2. 2014 Timea a Patrik Tanečné vystúpenia
4. 2. 2014 icon_dodavatel_small.png Chefparade: U nás sa fantázii medze nekladú... Buďte v navrhovaní riešení pre svojich klientov originálny
3. 2. 2014 icon_hotel_small.png Hotel Majolika: Ideálne miesto pre Vaše akcie Očaria Vás nielen moderné priestory ale aj malebné prostredie!
2. 2. 2014 icon_hotel_small.png Program v KC Dunaj na Február 2014 Plný rôznych prednášok, diskusíi a iných aktivít!
30. 1. 2014 icon_hotel_small.png Koncertná sála Župného domu v Nitre Sála na prenájom s kapacitou až 300 ľudí!
29. 1. 2014 icon_hotel_small.png Nová sála pre spoločenské a kultúrne podujatia Vhodné pre ples, večierok či reprezentatívnu akciu!
23. 1. 2014 Program v KC Dunaj na január 2014 KC Dunaj má bohatý program na január 2014, tešiť sa môžete na spoločenské hry, koncerty, ale aj diskusie o dianí na Ukrajine.
9. 1. 2014 icon_dodavatel_small.png Zábavné kasíno, aké tu ešte nebolo! Jedinečná ponuka pre Vaše eventy!
16. 12. 2013 icon_dodavatel_small.png Sweet Heart: Dekorácie podľa Vašich potrieb
24. 11. 2013 icon_umelec_small.png Bikeshow: Oživte svoj event! Program pripravený priamo pre Vaše potreby
20. 11. 2013 icon_hotel_small.png Tanker: Nezabudnuteľný večierok! Event na lodi priamo pod hradom
17. 11. 2013 icon_hotel_small.png Nový priestor pre Vaše akcie S výhľadom na ľadovú plochu!
14. 11. 2013 icon_hotel_small.png Sladovňa: Miesto pre Vašu akciu! Vianočný večierok s príjemnou atmosférou
13. 11. 2013 icon_dodavatel_small.png Uvažujete nad podujatím, ktoré uspokojí každého klienta? SUMMERICE môže byť tým, čo hľadáte!
12. 11. 2013 icon_dodavatel_small.png Coffee Chef: Tajomstvo zdravej kávy Unikátna prednáška spojená s ochutnávkou!
11. 11. 2013 icon_hotel_small.png Príďte zažiť niečo nové do Park Inn Danube! Vianočná párty v reštaurácii "IL GUSTO"
29. 10. 2013 icon_dodavatel_small.png Unikátna akcia pre milovníkov čajov a orientu! Aktivita až pre 60 hostí!
24. 7. 2013 icon_dodavatel_small.png Na Liptove otvorili unikátnu atrakciu Superfly Simulátor lietania a voľného pádu
27. 6. 2013 ECO event na bicykloch Novinka medzi teambuildingovými aktivitami!
1. 6. 2013 icon_hotel_small.png Nový HOTEL SALAMANDRA v krásnom prírodnom prostredí Štiavnických vrchov
22. 5. 2013 icon_hotel_small.png Horský hotel pod Gerlachom SLIEZSKY DOM po rekonštrukcii
3. 2. 2013 EventEXPO 2013 - eventový veľtrh 20.2.2013
REFINERY GALLERY BRATISLAVA
20. 1. 2013 icon_hotel_small.png „Zmyselné“ konferencie v Tatrách Mix pôžitkov pre všetkých 6 zmyslov namiešaný v hoteloch Tatry Mountain Resorts.
12. 11. 2012 icon_dodavatel_small.png Vražda pri večeri Netradičná Crime & Dinner show pre vaše eventy!
1. 10. 2012 icon_hotel_small.png Palace Game Club Priestor s kapacitou 1300 osôb v Bratislave!
27. 9. 2012 icon_hotel_small.png Hotel Elizabeth**** Bývalý Hotel Tatra po rekonštrukcii už otvorený!
30. 8. 2012 icon_hotel_small.png Klub Loft! predstavuje najlepší zvuk v meste Príďte sa presvedčiť 30.8. o 17:00 priamo do klubu Loft!
22. 8. 2012 icon_dodavatel_small.png Letecký Simulátor Nová atrakcia na vašom evente!
15. 8. 2012 icon_dodavatel_small.png Electric skateboard Elektrický skateboard na Vaše outdoorové eventy
1. 8. 2012 icon_hotel_small.png HOTEL JÁNOŠÍK TERCHOVÁ *** Eventportal odporúča novo zrekonštruovaný Hotel Jánošík v Terchovej
18. 6. 2012 icon_dodavatel_small.png Robin M1 samovozítko Vozítko a la Segway.
4. 5. 2012 icon_dodavatel_small.png IQgreen Moderná patovacia golfová hra, ktorá dokonale simuluje podmienky hry na greene.
24. 4. 2012 icon_dodavatel_small.png Nafukovací party stan Novinka v ponuke eventových dodávateľov!
23. 3. 2012 icon_dodavatel_small.png Discgolf Golf pre Vaše eventy
15. 3. 2012 icon_dodavatel_small.png XL hry - spoločenské hry obrej veľkosti Obria zábava pre všetky vekové kategórie !
13. 3. 2012 icon_dodavatel_small.png Nová atrakcia na Slovensku - PIT STOP GAME Súťaž vo výmene pneumatík na F1
2. 3. 2012 icon_dodavatel_small.png Špeciálny zážitok s luxusnými autami! Prenájom luxusných áut od RAI.SK
22. 2. 2012 icon_dodavatel_small.png Unikátne veľkoplošné video steny NEC MultiSync X462UN
20. 2. 2012 icon_dodavatel_small.png AUGMENTED REALITY TEAMBUILDING Predstavujeme aktuálnu novinku medzi teambuildingovými aktivitami
12. 2. 2012 NOVÝ EVENTPORTAL.SK Predstavujeme Vám Eventportal.sk v novom šate!
8. 2. 2012 icon_hotel_small.png Hotel Saffron Najnovší hotel v Bratislave s kongresovými priestormi viac ako 1500m2!
6. 2. 2012 icon_hotel_small.png ABBA Hotel Novootvorený ABBA Hotel v centre Bratislavy!
31. 1. 2012 icon_dodavatel_small.png Dancing Heads - tancujúce hlavy Tancujúce hlavy - nová interaktívna zábava na vašu párty!
27. 1. 2012 icon_hotel_small.png Interaktívne prírodovedné centrum zážitkov FUTURA otvorí už v auguste 2012! FUTURA zažiť, preskúmať, hrať
25. 1. 2012 icon_hotel_small.png Chefparade - škola varenia
25. 1. 2012 icon_hotel_small.png Kaviareň a Reštaurácia REDUTA
24. 1. 2012 icon_hotel_small.png Galleria Cvernovka Uzol kultúry a netradičný eventový priestor
3. 11. 2011 icon_hotel_small.png Párty vlak
2. 11. 2011 icon_dodavatel_small.png EzyRoller
26. 10. 2011 icon_dodavatel_small.png Prenosná zábavná fotokabínka - Novinka!
24. 10. 2011 icon_hotel_small.png Nová multifunkčná hala v Bratislave
24. 10. 2011 icon_hotel_small.png Hotel Kyjev končí
20. 10. 2011 icon_dodavatel_small.png Svätá Katarína – patrónka mladého vína
19. 10. 2011 icon_dodavatel_small.png SAVE THE DATE - EventEXPO 2011 Bratislava 9/11/2011
13. 10. 2011 icon_hotel_small.png Novootvorený kaštieľ Chateau Appony v Oponiciach
22. 9. 2011 icon_hotel_small.png Ateliér Babylon
21. 9. 2011 icon_hotel_small.png Dopler klub - zatvorený
21. 9. 2011 icon_dodavatel_small.png Šlapacie autíčka pre dospelých
19. 9. 2011 icon_umelec_small.png Bruno Benetton Free Band
30. 8. 2011 icon_dodavatel_small.png Preteky prasiatok - Novinka
30. 8. 2011 icon_dodavatel_small.png Vznik asociácie eventmarketingových agentúr
11. 5. 2011 icon_hotel_small.png Royal Pegas Club (bývalý Galloper) - ZNOVUOTVORENÝ
25. 4. 2011 icon_dodavatel_small.png Hokejové hracie kiosky za SUPER CENU!
5. 4. 2011 icon_hotel_small.png EVENTpark Dúbravka - najväčší outdoorový areál v Bratislave
4. 4. 2011 icon_hotel_small.png 3 konferenčné miestnosti úplne zadarmo - Hotel Golfer****, Kremnica
28. 2. 2011 icon_hotel_small.png Sklad č. 7 - nový eventový priestor v Bratislave
27. 2. 2011 icon_hotel_small.png River´s Club - nový eventový priestor na Dunaji
18. 2. 2011 icon_dodavatel_small.png Zážitkový kurz prvej pomoci v rámci teambuildingu pre firmy
17. 2. 2011 icon_dodavatel_small.png Hokejová aréna na prenájom - herné konzoly
16. 2. 2011 icon_hotel_small.png Eventy na Slovakia Ringu od marca 2011!
9. 2. 2011 icon_dodavatel_small.png Vzniká Asociácia eventmarketingových agentúr
8. 2. 2011 icon_hotel_small.png Nový hotel vo Vrátnej - Hotel & wellness Rozsutec ***
7. 2. 2011 icon_dodavatel_small.png Heli Ski Verbier.com - februárová cenová akcia!
7. 2. 2011 icon_umelec_small.png Kompletná ponuka tanečných vystúpení na Vaše plesy
3. 2. 2011 icon_hotel_small.png Zrekonštruovaný hotel Minerál, Dudince
27. 1. 2011 icon_dodavatel_small.png Autobus klubu FC Barcelona si môžete prenajať aj na Slovensku!
26. 1. 2011 icon_hotel_small.png Nové rakúske zámočky v ponuke Eventportal.sk
24. 1. 2011 icon_hotel_small.png BABU - nová rusko-gruzínska reštaurácia
17. 1. 2011 icon_hotel_small.png Slovakia on ice - ľadová plocha na Hlavnom námestí v Bratislave - miesto pre Váš firemný event
14. 12. 2010 icon_dodavatel_small.png NOVINKA - Súboj myslí / Mindrace
24. 11. 2010 icon_hotel_small.png Divoká voda sa sťahuje na vianočné trhy do Eurovea
23. 11. 2010 icon_hotel_small.png Hop-la - nový priestor pre deti!
18. 11. 2010 icon_hotel_small.png Degustačný večer v Hoteli Amade*****
15. 11. 2010 icon_hotel_small.png SPACE Gallery - netradičný eventový priestor v Bratislave
12. 11. 2010 icon_dodavatel_small.png Lovec svetla - Novinka medzi atrakciami!
3. 11. 2010 icon_dodavatel_small.png Heliski Verbier - zažite jedinečnú zábavu vo Švajčiarských Alpách
2. 11. 2010 icon_hotel_small.png Nemecký kultúrny dom - priestor pre vaše podujatie v BA
22. 10. 2010 icon_hotel_small.png Mercure Hotel už aj na Slovensku
12. 10. 2010 icon_hotel_small.png Nový priestor v Bratislave - Klub LOFT
7. 10. 2010 icon_dodavatel_small.png Bezplatná reklama v Stratégiach!
6. 10. 2010 icon_dodavatel_small.png Kurzy varenia s Pavlom Pospíšilom
5. 10. 2010 icon_umelec_small.png Old school brothers – Z ulice hore
29. 9. 2010 icon_dodavatel_small.png Conference bike
28. 9. 2010 icon_dodavatel_small.png Interiérové grilovanie
16. 9. 2010 icon_dodavatel_small.png VIP premium katalóg od Hauerland-u
7. 9. 2010 icon_dodavatel_small.png Novozložený profesionálny tanečný pár Matej Chren a Katarína Štumpfová
2. 9. 2010 icon_hotel_small.png Nastal čas na zaslúženú odmenu
1. 9. 2010 icon_hotel_small.png Novinky pre kongresovú sezónu "jeseň 2010"
30. 8. 2010 icon_dodavatel_small.png Chcete riadiť skutočný monopost F1 s výkonom 650 koní?
27. 8. 2010 icon_hotel_small.png Congress Centre Technopol - super ponuka na september 2010
26. 8. 2010 icon_dodavatel_small.png Obohaďte svoj event o FogScreen projekciu
9. 8. 2010 icon_hotel_small.png Nepremeškajte najvýhodnejšiu ponuku tejto jesene pre firemné podujatia v AquaCity Poprad!
Prosím čakajte